Trwa ładowanie...

Konkurs: Sam na sam z Keretem w najwęższym domu świata!

Niedzielna herbatka w najmodniejszym miejscu tego weekendu?

Konkurs: Sam na sam z Keretem w najwęższym domu świata!
d2p6f2f
d2p6f2f

Spotkaj się z Keretem sam na sam w jego najwęższym domu świata! Tylko jedna osoba będzie miała okazję spotkać się z Keretem w jego Domu. Spotkanie odbędzie się* w niedzielę (21.10) w samo południe,* dzień po otwarciu Domu. Spotkanie jest nagrodą w ogłoszonym przez Dom Kereta konkursie.

Zadanie: wybierz swój ulubiony fragment z książki Etgara Kereta (po polsku lub po angielsku) i krótko uzasadnij swój wybór. Wpisy umieszczajcie na ścianie wydarzenia do 8.00 w sobotę. Zwycięzcę wyłoni Keret we własnej osobie w dniu otwarcia , w sobotę. __

Przypomnijmy , że Dom Kereta, znany jako "najwęższy dom świata", ma 152 cm szerokości od ul. Żelaznej, a 92 cm - od podwórka. Długość - 12 m. Budynek znajduje się w około 150-centymetrowej szczelinie pomiędzy blokami mieszkalnymi na Woli (przy ul. Chłodnej 22 i ul. Żelaznej 74). Został on wybudowany dla Etgara Kereta, izraelskiego poety polskiego pochodzenia. Będzie on zapraszał tam polskich i zagranicznych artystów, którzy będą tam mieszkać. Każdemu programowi rezydencyjnemu towarzyszyć będą różne wydarzenia kulturalne, powiązane z działalnością artystyczną rezydenta.

d2p6f2f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2p6f2f
Więcej tematów