Trwa ładowanie...

Już w ten weekend Wystawa Kotów Rasowych

400 przedstawicieli kociej arystokracji różnych ras oraz odmian barwnych z Polski i Europy. Jedenastu międzynarodowych sędziów!

Już w ten weekend Wystawa Kotów Rasowych
dk8jdwk
dk8jdwk

Juz w najbliższy weekend (30 listopada - 1 grudnia) Elitarny Klub Kota Rasowego organizuje Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych. Impreza odbędzie się w Arenie Ursynów , przy ul. Pileckiego 122. Wystawa będzie czynna dla zwiedzających w sobotę (30.11.2013) w godz. 9.30 – 17.30 oraz w niedzielę (01.12.2013) w godz. 9.30 – 17.00.

Będzie to przy okazji zakończenie sezonu wystawowego 2013 r. w Polsce. W imprezie, prócz ludzi, weźmie udział ok. 400 przedstawicieli kociej arystokracji różnych ras oraz odmian barwnych z Polski i Europy, a wśród nich koty syberyjskie, ragdolle, norweskie leśne, maine coon'y, brytyjskie krótkowłose, devon rex'y, cornish rex'y , persy, egzotyki, rosyjskie niebieskie i wiele innych. Koty oceniane będą przez 11 międzynarodowych sędziów.

Szczególnie emocjonujące będą finały - tzw. Best in Show – czyli wybór najpiękniejszych kotów wystawy (sobota – godz. 16.30, niedziela - godz. 16.00). Bilety na to niezwykłe wydarzenie będzie można nabyć w kasie Areny Ursynów w dniach wystawy (normalny 15 zł, ulgowy 8 zł, dzieci do lat 4 – wejście bezpłatnie).

dk8jdwk

W konkursach organizowanych przez Urząd Dzielnicy Ursynów można także wygrać bezpłatne wejściówki: 27 listopada w konkursie za pośrednictwem newslettera, a także 26 i 27 listopada w konkursach na oficjalnym fanpage'u dzielnicy. Szczegóły znajdziecie TUTAJ .

Podczas wystawy zostanie przeprowadzona zbiórka darów dla bezdomnych psów i kotów. Zima to najtrudniejszy okres dla schronisk i przytulisk oraz przebywających w nich bezdomnych zwierząt. Na pewno w każdym domu jest coś zbędnego, a przyda się w schronisku. (oprócz karmy suchej i mokrej mogą być także kasze, ryż, makaron, koce, kołdry, legowiska, kuwety itp.)

dk8jdwk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dk8jdwk
Więcej tematów