Trwa ładowanie...

Hamburgery na telefon? Pilotażowy program McDonald's!

Sieć z jedzeniem typu "fast food" uruchomiła pilotażowy program sprzedaży jedzenia z dowozem do klienta

Hamburgery na telefon? Pilotażowy program McDonald's!
d20r8l8
d20r8l8

Taki program sprawdził się już w wielu krajach na kilku kontynentach. W Polsce pilotażowy program ruszył na razie w Warszawie - jedzenie dowożone jest z restauracji McDonald's w Galerii Mokotów. W pobliżu tego miejsca jest warszawskie zagłębie biurowe. Już wcześniej wysyłać zamówienia zaczęły lokal przy ul. Wiertniczej w Wilanowie oraz przy kinie Femina . Wciąż nie wiadomo, czy program zostanie rozszerzony na całe miasto. Produkty McDonald's dostarcza Food Panda - platforma pośrednicząca w sprzedaży potraw w Internecie. Za na pośrednictwem strony internetowej ( foodpanda.pl ) i aplikacji mobilnej klienci mogą zamówić posiłek, który zostanie im dostarczony w wybrane miejsce. W przypadku projektu McDonald’s Food Panda jesti za dowóz posiłku z restauracji do klienta.

McDonald's ma już doświadczenie w dostawach do domu. Podobno świetnie to działa w Azji. Teraz firma chce zobaczyć, czy pomysł sprawdzi się także nad Wisłą. Na razie nie podjęto żadnych wiążących decyzji w tej sprawie. Program pilotażowy potrwa kilka miesięcy.

Ciekawe, czy McDonald's wystraszył się konkurencji - w Warszawie w ostatnich miesiącach lokale z często smaczniejszymi burgerami powstają jak grzyby po deszczu.

d20r8l8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20r8l8
Więcej tematów