Trwa ładowanie...

Dzień Otwarty w radiowej Trójce

Poznaj znanych lektorów, dziennikarzy i zobacz jak wygląda praca na antenie!

Dzień Otwarty w radiowej Trójce
dtiv4x6
dtiv4x6

22 września (sobota) Radiowa Trójka otworzy swoje drzwi przed słuchaczami i fanami rozgłośni . Nie zabraknie gości, ludzi radia i telewizji oraz specjalnych wydarzeń.

Jedną z atrakcji będzie mecz piłki nożnej rozegrany przez trójkową drużynę Grzmoty Myśliwiecka z zespołem TVP Drużyna Wiadomości. Trenerem radiowej reprezentacji, w skład której wejdą dziennikarze Trójki oraz zaprzyjaźnione gwiazdy, będzie były piłkarz Tomasz Iwan.**

Rolę selekcjonera Grzmotów Myśliwiecka pełni Piotr Baron. Na boisku pojawią się nie tylko dziennikarze Trójki. Można będzie zobaczyć m.in. Michała Gąsiorowskiego, Tomasza Gorazdowskiego, Piotra Metza i Michała Olszańskiego. Zjawią się również zaprzyjaźnieni z redkacją Mateusz Damięcki, Zbigniew Hołdys, Wojciech Malajkat, Piotr Polk i Piotr Szwedes.

W składzie Drużyny Wiadomości, oprócz kapitana Piotra Kraśki, znaleźli się dziennikarze redakcji, m.in.: Dariusz Bohatkiewicz, Adam Feder, Paweł Gadomski, Michał Siegieda, Krzysztof Ziemiec, a wsparcia udzielą: Dariusz Dziekanowski, Jarosław Kret, Jacek Kurowski, Maciej Kurzajewski i trener - Rafał Patyra.

dtiv4x6

Mecz rozpocznie się o godz. 12.30 na pobliskiej Agrykoli. W roli komentatorów wystąpią: Artur Andrus, Maria Czubaszek, Dariusz Szpakowski oraz Janusz Zaorski. Za obsadę sędziowską odpowiada Michał Listkiewicz.

Przez cały dzień od 10:00 do 18:00, będzie można zwiedzać siedzibę Trójki - m.in. studia, reżyserkę, blok emisyjny, newsroom oraz specjalną "Izbę Pamięci", czyli muzeum "trójkowych" osobliwości.

W programie m.in. pokaz montażu dźwięku i miksowania muzyki z czarnych płyt, na który zapraszają Hirek Wrona i Michał Margański. Ekipa Trójki pokaże też, jak powstaje program na żywo, jak przygotowuje się materiały do audycji i serwisy informacyjne.

Dzień Otwarty to okazja na spotkanie m.in. Wojciecha Manna, Marka Niedźwieckiego, Piotra Barona i Jurka Owsiaka.

dtiv4x6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtiv4x6
Więcej tematów