Trwa ładowanie...

Będą odholowywać pojazdy!

Do końca sierpnia potrwa "Akcja ZOO" przygotowana przez straż miejską

Będą odholowywać pojazdy!
d57r93p
d57r93p

Straż miejska zwróci szczególna uwagę na kierowców parkujących swoje pojazdy w rejonie Ogrodu Zoologicznego. Będą mandaty, będa odholowania.

Jak nas poinformowano, prowadzone do końca sierpnia wzmożone działania mają na celu egzekwowanie przestrzegania przez kierowców przepisów prawa o ruchu drogowym w zakresie zatrzymywania i postoju pojazdów oraz działać prewencyjne w celu zdyscyplinowania kierowców. Dla tych który zdecydują się nieprawidłowo zaparkować samochód czekają konsekwencje.

473 zł za holowanie plus mandat karny - nie jest to coś, o czym marzy kierowca. Taka właśnie kara grozi tym , którzy nie stosują się do przepisów. Tylko w maju strażnicy w tym rejonie pouczyli 12 kierowców, wystawili 11 mandatów karnych; wszczęto też 42 procedury nałożenia mandatów karnych zaocznych, odholowano 40 nieprawidłowo zaparkowanych aut.

Gdzie parkować w takim razie parkować, gdy chcemy dojechać do ZOO? Można to zrobić przy ulicy Ratuszowej oraz na parkingu z drugiej strony ZOO od strony ulicy Starzyńskiego. W weekendy możliwy jest postój na prawym pasie Wybrzeże Helskiego.

d57r93p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d57r93p
Więcej tematów