Trwa ładowanie...

570 ciężarówek śmieci w pół roku

Przez pierwsze pół roku 100-osobowa grupa sprzątaczy uporządkowała ok. 3,7 mln m² chodników, co daje obszar prawie 580 boisk piłkarskich

570 ciężarówek śmieci w pół roku
d2nawdz
d2nawdz

3,7 mln m2 wysprzątanych chodników i 570 ciężarówek zanieczyszczeń. To wynik pierwszego półrocza pracy 100-osobowej grupy szybkiego reagowania zatrudnionej w Zarządzie Oczyszczania Miasta .

Zamiatanie – a zimą odśnieżanie – chodników, usuwanie trawy i chwastów, przycinanie brzegów trawników, oczyszczanie ścieżek rowerowych oraz usuwanie nielegalnych składowisk śmieci – to zadania pracowników, którzy reagują na zgłoszenia mieszkańców i kontrolerów ZOM o czystości miasta. Przez pierwsze pół roku 100-osobowa grupa sprzątaczy uporządkowała ok. 3,7 mln m² chodników, co daje obszar prawie 580 boisk piłkarskich. Z tych miejsc wywieziono ok. 570 ciężarówek zanieczyszczeń.

Zgłoszenia o nielegalnych wysypiskach, nagłych zanieczyszczeniach można zgłaszać za pomocą systemu Warszawa19115. Można to zrobić telefonicznie pod numer 19115, przez portal www.warszawa19115.pl lub mailem na adres: * kontakt@um.warszawa.pl . *Zachęcamy również do instalowania aplikacji mobilnej Warszawa19115, która pozwala przekazywać interwencje
w wyjątkowo prosty sposób.

d2nawdz

Pozostałe tereny podlegające ZOM sprzątane są przez firmy wyłonione w przetargach.
Z częstotliwością od 1 do 7 razy w tygodniu porządkowanych jest ok. 1,1 mln m² powierzchni chodników, placów, schodów i kładek.

d2nawdz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nawdz
Więcej tematów