Trwa ładowanie...
d3x8soc
d3x8soc
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
kradzież

Ukradł batonik za 1,19 zł, grozi mu 10 lat więzienia

Do dziesięciu lat więzienia grozi 17-latkowi z
Połańca (Świętokrzyskie), który uderzył sprzedawcę i groził mu
śmiercią, gdy ten zażądał zwrotu... skradzionego batonika.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3x8soc

Jak powiedziała rzeczniczka świętokrzyskiej policji Małgorzata Sałapa-Bazak, do pobicia doszło w jednym ze sklepów samoobsługowych w Połańcu. Kierownik sklepu zauważył, że nastolatek włożył do kieszeni wart 1,19 zł batonik. Gdy zażądał zwrotu skradzionego towaru, chłopak uderzył go pięścią w twarz, groził, że go zabije. Mimo to mężczyzna z drugim pracownikiem przytrzymali chłopaka do przyjazdu policji.

Policjanta podkreśliła, że Damian A. nie był wcześniej notowany, w czasie kradzieży nie był pod wpływem alkoholu ani narkotyków. Przyznał się do zarzucanego czynu, zastosowano wobec niego dozór policyjny. Za kradzież rozbójniczą grozi kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności. Kradzież batonika byłaby tylko wykroczeniem.

Skradziony przez nastolatka batonik reklamowano m.in. jako "obsesję", a w jednym ze spotów staruszka celowo wybijała szybę w sklepie, żeby popatrzeć na przystojnych młodych mężczyzn.

d3x8soc

Podziel się opinią

Share

d3x8soc

d3x8soc
Więcej tematów