Trwa ładowanie...

Tysiące osób zaakceptowało regulamin bez czytania. Teraz przecierają oczy ze zdumienia na co się zgodzili

W regulaminie korzystania z darmowej sieci Wi-Fi operator postanowił zamieścić nietypowy zapis. Każdy, kto zaakceptował komunikat jednocześnie zobowiązał się do wykonania 1000 godzin prac społecznych, w tym do czyszczenia publicznych toalet.

Share
Tysiące osób zaakceptowało regulamin bez czytania. Teraz przecierają oczy ze zdumienia na co się zgodzili
Źródło: Shutterstock.com
d1b4v69

"Użytkownik jest zobowiązany do wykonania na żądanie Purple 1000 godzin prac społecznych. W ramach tych aktywności mogą między innymi sprzątać zwierzęce odchody z parków, zapewniać głaskanie i czułości dla bezdomnych psów i kotów, ręcznie udrażniać kanalizację, czyścić mobilne toalety podczas festiwali muzycznych i innych wydarzeń oraz malować muszle ślimaków w celu poprawienia im humoru"- napisano w regulaminie.

Ponad 22 tysiące osób zaakceptowało komunikat bez zwrócenia uwagi na konsekwencje jakie za sobą niesie. Operator ogłosił później, że cała akcja była formą żartu, który miał uczulić ludzi na to, jak ważne jest czytanie warunków korzystania z usług. Nietypowy zapis został dołączony do warunków korzystania z darmowej sieci internetowej Purlpe, operatora z Wielkiej Brytanii.

d1b4v69

Podziel się opinią

Share
d1b4v69
d1b4v69
Więcej tematów