ycipk-40et04
ycipk-40et04

Trzylatek odnaleziony; spał na półce w sklepie

Policjanci z Choszczna w woj. zachodniopomorskim poszukiwali małego chłopca, który zgubił się opiekunce. Do poszukiwań zaangażowani zostali wszyscy funkcjonariusze pełniący służbę patrolową. Zaginiony maluch odnalazł się w sklepie - usnął na półce z towarem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-40et04

Wszystko działo się w środę przed południem. O zaginięciu 3-letniego Kamila zawiadomiła opiekunka. Kobieta wybrała się z dzieckiem na zakupy do jednego z miejscowych sklepów. Robiąc zakupy przez chwilę nie zwracała uwagi na dziecko. Właśnie wtedy Kamil zniknął jej z pola widzenia.

Zaniepokojona, próbowała samodzielnie odnaleźć chłopca. Nikt z personelu sklepu i klientów robiących w tym czasie zakupy nie widział chłopca.

Po bezskutecznych poszukiwaniach dziecka na własną rękę, zrozpaczona opiekunka zdecydowała się zawiadomić policję. Do działań skierowano wszystkie dostępne patrole.

ycipk-40et04

Pół godziny później na policję zadzwoniła pracownica sklepu. Ekspedientka poinformowała, że na jednym z regałów zauważyła... wystające dziecięce buty. Gdy sprawdziła dokładnie, okazało się, że zagubiony chłopiec położył się na półce i zasnął. Najwyraźniej znużyły go długotrwałe zakupy.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-40et04

ycipk-40et04
ycipk-40et04