Trwa ładowanie...
d3b8qop
d3b8qop

Trzylatek odnaleziony; spał na półce w sklepie

Policjanci z Choszczna w woj. zachodniopomorskim poszukiwali małego chłopca, który zgubił się opiekunce. Do poszukiwań zaangażowani zostali wszyscy funkcjonariusze pełniący służbę patrolową. Zaginiony maluch odnalazł się w sklepie - usnął na półce z towarem.
Share
d3b8qop

Wszystko działo się w środę przed południem. O zaginięciu 3-letniego Kamila zawiadomiła opiekunka. Kobieta wybrała się z dzieckiem na zakupy do jednego z miejscowych sklepów. Robiąc zakupy przez chwilę nie zwracała uwagi na dziecko. Właśnie wtedy Kamil zniknął jej z pola widzenia.

Zaniepokojona, próbowała samodzielnie odnaleźć chłopca. Nikt z personelu sklepu i klientów robiących w tym czasie zakupy nie widział chłopca.

Po bezskutecznych poszukiwaniach dziecka na własną rękę, zrozpaczona opiekunka zdecydowała się zawiadomić policję. Do działań skierowano wszystkie dostępne patrole.

Pół godziny później na policję zadzwoniła pracownica sklepu. Ekspedientka poinformowała, że na jednym z regałów zauważyła... wystające dziecięce buty. Gdy sprawdziła dokładnie, okazało się, że zagubiony chłopiec położył się na półce i zasnął. Najwyraźniej znużyły go długotrwałe zakupy.

d3b8qop

Podziel się opinią

Share
d3b8qop
d3b8qop
Więcej tematów