Minus 20 stopni i paraliżujące śnieżyce jeszcze w tym tygodniu
Wyjątkowo wysokie temperatury jeszcze chwilę z nami zostaną. Nie będzie aż tak ciepło, jak w ostatni weekend, ale przez większość tego tygodnia termometry będą wciąż pokazywać dodatnie temperatury. Zmiana pogody nastąpi w piątek. Do kraju wróci zima.