Trwa ładowanie...
d2b5axj

Stryjewski - Frasyniuk: wszczęto postępowanie

Wrocławska prokuratura wszczęła postępowanieprzygotowawcze w sprawie spoliczkowania posła LPR Antoniego Stryjewskiego przez przewodniczącego UW Władysława Frasyniuka.

Share
d2b5axj

Sprawa jest prowadzona w celu potwierdzenia lub wykluczenia zaistnienia naruszenia nietykalności funkcjonariusza publicznego i jego znieważenia. Przesłuchano już m.in. posła Stryjewskiego i pracowników telewizji publicznej oddziału wrocławskiego - powiedział w czwartek Leszek Karpina, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.

Doniesienie o popełnieniu przestępstwa - naruszenia nietykalności osobistej posła przez szefa UW Władysława Frasyniuka w połowie maja tego roku złożył Stryjewski.

Zdarzenie miało miejsce w siedzibie wrocławskiego oddziału TVP. Stryjewski, Frasyniuk i poseł PSL Janusz Dobrosz byli gośćmi programu lokalnego oddziału TVP pt. "Moim zdaniem" poświęconego referendum UW w sprawie przystąpienia Polski do UE. Pomiędzy politykami doszło do ostrej wymiany zdań. Po programie Frasyniuk miał obiema dłońmi spoliczkować Stryjewskiego.

Dobrosz, który był świadkiem zajścia, mówił, że już w trakcie programu obaj panowie ostro się atakowali. Po programie było jeszcze gorzej, bo panowie do siebie podeszli. Pan Stryjewski podszedł do pana Frasyniuka. Doszło do błyskawicznej wymiany zdań, nie szczędzili sobie różnych słów i w trakcie tego pan Frasyniuk tak obustronnie, obiema otwartymi dłońmi, można powiedzieć, spoliczkował Antoniego Stryjewskiego - mówił Dobrosz. (ej)

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2b5axj

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2b5axj
d2b5axj
Więcej tematów