Trwa ładowanie...
dte0uyy

Strażacy w mistrzowskim starciu rywalizować będą w Polanicy-Zdrój

Już w połowie września najlepsze drużyny strażaków będą zmagać się podczas Ogólnopolskich Zawodów Sportowo-Pożarniczych rozgrywanych zgodnie z Regulaminem Tradycyjnych Międzynarodowych Zawodów Pożarniczych CTIF.

dte0uyy
dte0uyy

Podczas zawodów oprócz konkurencji dla 64 drużyn strażackich będzie można wziąć udział w zawodach dla publiczności z licznymi, atrakcyjnymi nagrodami, zwiedzić wozy strażackie a nawet spróbować ugasić pożar!

Organizatorzy w planowanej w dniach 16-18 września 2016 r. imprezy zapewniają doskonałą atmosferę i zabawę nie tylko przy akompaniamencie orkiestry strażackiej, ale również występach artystycznych, m.in. aktorów, tancerzy, polanickich Rusałek i mażoretek.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a partnerem tego strażackiego święta jest Hotel Bukowy Park.

Hotel Bukowy Park jest najpiękniejszym Hotelem SPA w Polsce.
Zaprasza na całoroczny wypoczynek do Polanicy-Zdroju. Dzięki swojej lokalizacji Hotel Bukowy Park Medical SPA jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie spokój i bliski kontakt z naturą, amatorów zwiedzania jak również miłośników aktywnego wypoczynku. Nad poczuciem komfortu i zadowolenia Gości czuwa profesjonalny zespół specjalistów. Z troską i życzliwością otoczymy każdego wyjątkową opieką. Najważniejszą dewizą pracowników Hotelu Bukowy Park jest kompleksowa i stojąca na najwyższym poziomie obsługa.

dte0uyy

Kuchnia serwowana w Bukowym Parku jest bogata we własnego wyrobu wyśmienite wędliny produkowane według tradycyjnych receptur, wędzonego łososia, smaczne świeże pieczywo oraz domowe ciasta.

Strefa Wellness&SPA jest wspaniałym miejscem na wypoczynek, relaks i regenerację sił. Piękne wnętrza i nowoczesne gabinety harmonizują z wodą, dźwiękami i zapachami. Do Państwa dyspozycji są sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi, basen, rozświetlona ciepłym światłem wypoczywalnia z tężnią solną, ekskluzywne gabinety odnowy biologicznej i fizjoterapii, gdzie znajdziecie Państwo pełne odprężenie, wypoczynek i odmłodzenie.

Zaplanuj dla siebie i najbliższych chwilę relaksu. Szczegóły na stronie: http://www.bukowypark.pl

dte0uyy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dte0uyy
Więcej tematów