Trwa ładowanie...

Rektor uczelni wygrał zawody. Pochwalił się koszulką "Zabijaj lewaków dla Chrystusa"

Okrzyknięto go "najmłodszym polskim milionerem". Kamil Cebulski, rektor uczelni przedsiębiorczości, wygrał zawody w strzelaniu do celu. Szokuje jednak koszulka, w jakiej się pokazał.

Rektor uczelni wygrał zawody. Pochwalił się koszulką "Zabijaj lewaków dla Chrystusa"Źródło: Materiały prasowe, fot: Kamil Cebulski
d45cyn2
d45cyn2

Kamil Cebulski to kontrowersyjna postać. Miał być najmłodszym polskim milionerem, ale sam przyznał, że to tylko nazwa nadana mu przez lokalną dziennikarkę.

Założył Alternatywną Szkołę Biznesu i Rozwoju Osobowości, w której został oczywiście rektorem.

"ASBIRO to jedyna uczelnia w Polsce, w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy. To co nas odróżnia od innych szkół to właśnie praktyczne podejście do przedsiębiorczości. Podstawowym kryterium doboru kadry jest doświadczenie w realnym biznesie, a nie dyplomy czy tytuły naukowe" - tak reklamuje się na stronie internetowej.

Zabawa dla dzieci, a rektor uczelni z koszulką o zabijaniu i bronią

Okazuje się, że uczelnia zorganizowała zawody w strzelaniu do celu. Wygrał, oczywiście, rektor - Kamil Cebulski. Zaskakuje jednak koszulka w której się pokazał.

d45cyn2

Jest koloru zielonego, ma czarny krzyż oraz napis: "Zabijaj lewaków dla Chrystusa". Cebulski oczywiście pochwalił się nią na Twitterze.

Małe dzieci uczą się strzelać. "Instruktor Kamil" pokazuje jak

Z kolei na Facebooku pokazał film, na którym "instruktor Kamil uczy dzieci obsługi rewolweru czarnoprochowego".

A tutaj kolejne z małymi dziećmi.

Asbiraki to nic innego jak wyjazdy intergracyjne wykładowców i studentów uczelni oraz ich dzieci. Reklamują się jako "aktywne, rekreacyjno edukacyjne wyjazdy rodzinne".

d45cyn2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45cyn2
Więcej tematów