Trwa ładowanie...
d1hghzg

Premiera nowego iPhone'a wywołała histerię. Przed sklepami tysiące osób

Do sklepów na całym świecie trafił właśnie długo oczekiwany iPhone X. Przed sklepami stanęły kilometrowe kolejki żądnych nowości fanów. Wielu z nich czekało nawet tydzień, byle tylko dorwać sprzęt jako pierwsi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jedna z kolejek po iPhone'a X
Jedna z kolejek po iPhone'a X (Za Twitter / Andrew Bloch)
d1hghzg

Jak donoszą media, tysiące osób na całym świecie koczowały przed sklepami Apple'a po iPhone'a X. Kosztuje on w przeliczeniu na złotówki – w zależności od pojemności – 4979 zł albo 5729 zł. Takie pieniądze płaci się za funkcję rozpoznawania twarzy czy nowy wygląd. Wprowadzono limity przy zakupie: jedna osoba mogła wyjść z dwoma telefonami. Wielu koczowało przez tydzień. Z kolejek można było wyjść, ale nie na dłużej niż na 60 minut. W niektórych miejscach zamiast kupującego stała wynajęta osoba.

Ci, którzy postanowili kupić iPhone'a osobiście, szybko zareagowali na plotki, że telefonów zabraknie - czekali blisko tydzień, zaopatrzeni w krzesła i koce. Pozostali mogli zamówić cacko Apple'a online, z tym, że czas oczekiwania wtedy to od 3 do 4 tygodni. Jeden z szefów firmy nazwał nowe "dziecko" "SuperBowlem (święto sportu w USA – red.) dla iPhone'a". To specjalna edycja wydana z okazji 10-lecia serii. W Polsce o takiej histerii wokół niej nie było mowy, ponieważ u nas można było kupić go jedynie w przedsprzedaży.

d1hghzg

Podziel się opinią

Share
d1hghzg
d1hghzg
Więcej tematów