Trwa ładowanie...

Podpalacz grasuje w Bielsku-Białej? Kilka samochodów "poszło z dymem"

Czy w Bielsku-Białej grasuje podpalacz? Takie podejrzenia mają mieszkańcy jednej z dzielnic tego miasta, ponieważ w ostatnich dniach na podobnym obszarze doszło do pożaru kilku samochodów.
Share
Podpalacz grasuje w Bielsku-Białej? Kilka samochodów "poszło z dymem"
Podpalacz grasuje w Bielsku-Białej? Kilka samochodów "poszło z dymem"Źródło: YouTube.com
d2w5fu4

Do pierwszego zdarzenia doszło pomiędzy godzinami 2 a 3 w nocy z 4 na 5 września. Wtedy to na ulicy Kazimierza Wielkiego doszło do pożaru samochodu osobowego. W kolejną noc strażacy również mieli pełne ręce roboty.

Wskutek celowych działań doszczętnie spłonął jeden samochód, trzy pozostałe uległy znacznym uszkodzeniom. Podpalone zostały: toyota, fiat, ford oraz volkswagen. Samochody stały w niewielkiej odległości od siebie. W działaniach udział brały zastępy straży pożarnej oraz patrole policji. Śledczy prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

Zobacz też: Rafał Trzaskowski nagrany w klubie. Tomasz Siemoniak: jest znakomitym kompanem

Do podobnego zdarzenia doszło w nocy z 10 na 11 września. Przed godziną 1 do strażaków wpłynęło zgłoszenie o pożarze pojazdów zaparkowanych przy ul. Kazimierza Wielkiego w Bielsku-Białej – w tym samym miejscu, w którym pojazd spłonął w nocy z 4 na 5 września.

d2w5fu4

- Najpierw podpalili kartony, a właściwie łóżka bezdomnym pijaczkom na naszych schodach, później samochód i teraz po kilku dniach znowu samochód w tym samym miejscu - mówi właściciel jednej z pobliskich firm.

- Nie rozumiem, po co ktoś to robi - dodaje.

Sprawę bada policja. Najbardziej prawdopodobną hipotezą wszystkich zdarzeń jest celowe podpalenie.

mp, sid

Więcej na bielsko.info

d2w5fu4

Podpalacz podłożył ogień pod samochody w bielskich Leszczynach

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2w5fu4

Podziel się opinią

Share
d2w5fu4
d2w5fu4
Więcej tematów