Trwa ładowanie...
d1iwtw4

Obcokrajowcy oszaleli na punkcie zdjęcia z polskiego metra. Zauważyliście coś niezwykłego?

W czwartek na Twitterze pojawiło się zdjęcie zrobione w warszawskim metrze. Zszokowani internauci z całego świata komentują fotografię i nie mogą uwierzyć w to, co widzą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Obcokrajowcy oszaleli na punkcie zdjęcia z polskiego metra. Zauważyliście coś niezwykłego?
(Twitter)
d1iwtw4

Amerykański dziennikarz umieścił na Twitterze zdjęcie zrobione w warszawskim metrze. "To jest metro w Polsce... Zauważyliście coś?" zapytał internautów. W odpowiedzi pojawiły się setki komentarzy pełnych niedowierzania. Jak się okazuje, obcokrajowców zszokowało kilka rzeczy...

Po pierwsze zaskoczył ich fakt, że w wagonie są sami biali pasażerowie. "W Polsce nie ma imigrantów" zauważył jeden z internautów, inny opublikował zdjęcie paryskiego metra."Wolę pierwszy obrazek" skomentował.

W odpowiedzi polski internauta napisał, że nasz kraj nie jest nietolerancyjny, a w Warszawa to różnorodne miasto, gdzie można spotkać obywateli Ukrainy, Niemiec, Rosji, czy Wielkiej Brytanii.

d1iwtw4

Kolejną zadziwiającą rzeczą był brak tłumów. Dla kontrastu, jeden z użytkowników opublikował zdjęcie zatłoczonego japońskiego wagonu - "Prócz tłoku jest całkiem spokojnie" napisał.

Falę zdziwienia wywołał również widok papierowych lektur- książek i gazet - czytanych przez Polaków. "Oni wciąż czytają papierowe książki?" zapytał zdziwiony Brytyjczyk.

d1iwtw4

Podziel się opinią

Share
d1iwtw4
d1iwtw4
Więcej tematów