Trwa ładowanie...

Obcokrajowcy oszaleli na punkcie zdjęcia z polskiego metra. Zauważyliście coś niezwykłego?

W czwartek na Twitterze pojawiło się zdjęcie zrobione w warszawskim metrze. Zszokowani internauci z całego świata komentują fotografię i nie mogą uwierzyć w to, co widzą.

Share
Obcokrajowcy oszaleli na punkcie zdjęcia z polskiego metra. Zauważyliście coś niezwykłego?Źródło: Twitter
d371209

Amerykański dziennikarz umieścił na Twitterze zdjęcie zrobione w warszawskim metrze. "To jest metro w Polsce... Zauważyliście coś?" zapytał internautów. W odpowiedzi pojawiły się setki komentarzy pełnych niedowierzania. Jak się okazuje, obcokrajowców zszokowało kilka rzeczy...

Po pierwsze zaskoczył ich fakt, że w wagonie są sami biali pasażerowie. "W Polsce nie ma imigrantów" zauważył jeden z internautów, inny opublikował zdjęcie paryskiego metra."Wolę pierwszy obrazek" skomentował.

W odpowiedzi polski internauta napisał, że nasz kraj nie jest nietolerancyjny, a w Warszawa to różnorodne miasto, gdzie można spotkać obywateli Ukrainy, Niemiec, Rosji, czy Wielkiej Brytanii.

d371209

Kolejną zadziwiającą rzeczą był brak tłumów. Dla kontrastu, jeden z użytkowników opublikował zdjęcie zatłoczonego japońskiego wagonu - "Prócz tłoku jest całkiem spokojnie" napisał.

Falę zdziwienia wywołał również widok papierowych lektur- książek i gazet - czytanych przez Polaków. "Oni wciąż czytają papierowe książki?" zapytał zdziwiony Brytyjczyk.

d371209
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d371209
Więcej tematów