Trwa ładowanie...
d3rha6x

O. Rydzyk sprzedaje bilety na Macierewicza

Ojciec Tadeusz Rydzyk sprzedaje bilety na spotkania z szefem MON Antonim Macierewiczem - informuje Super Express. Biletowane imprezy z udziałem Ministra Obrony Narodowej ma według tabloidu organizować założona przez o. Rydzyka Wyższa Szkoła Kultury Medialnej i Społecznej w Toruniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz
Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz (PAP, Fot: Rafał Guz)
d3rha6x

Według tabloidu, spotkania organizowane przez WSKMiS cieszą się dużym zainteresowaniem. Podczas jednego z ostatnich sympozjów "Oblicza dumy Polaków" Antoni Macierewicz miał wygłosić wykład pt. "Poczucie dumy z militarnych dokonań Polaków".

Jak zauważa "Super Express", chociaż za wysłuchanie wykładu trzeba było zapłacić 60 zł - bo tyle kosztował udział w konferencji - to "sala pękała w szwach". - O, jest już pan minister. Brawo. Podziwiamy, bo jeszcze niedawno, o 14, pan minister był na Powązkach - "Super Express" cytuje o. Rydzyka witającego Antoniego Macierewicza. - Ale to oklaski dla pana Kazimierza i całej ochrony, która tak wspaniale jechała. To nie dla mnie - miał odpowiedzieć Macierewicz.

Obecny szef resortu obrony to nie jedyna gwiazda wykładów w zarządzanej przez fundację Lux Veritatis uczelni - zauważa "Super Express". I nie najdroższa. W sobotę, 4 stycznia, na WSKMiS organizowana jest konferencja gospodarcza „Odpowiedzialność przedsiębiorców za Polskę”. A na niej - nie umniejszając nic szefowi MON - goście jeszcze większego kalibru. Pojawić się mają m.in. prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński oraz wicepremier, minister finansów i rozwoju Mateusz Morawiecki. Według tabloidu, udział w tej imprezie to już 100 zł (z obiadem - 150 zł), miejsc już jednak nie ma.

d3rha6x

Podziel się opinią

Share

d3rha6x

d3rha6x
Więcej tematów