Trwa ładowanie...
d2hp92h

O czym donosił "świadek" Leppera

Według olsztyńskiej prokuratury, w zawiadomieniu o przestępstwie, złożonym przez Bogdana Gasińskiego nie ma informacji o łapówce, rzekomo przyjętej w Braniewie przez Jerzego Szmajdzińskiego, ani też doniesień na temat Pawła Piskorskiego.
Share
d2hp92h

Tajemniczym świadkiem Andrzeja Leppera, który powołując się na niego oskarżył ministrów i posłów o przyjmowanie łapówek jest Bogdan Gasiński - były kierownik oddziału warszawskiej firmy na Warmię i Mazury - ujawniła sobotnia prasa.

Gasiński sam się do tego przyznał, gdy w zeszłym tygodniu odwiedził olsztyńskie redakcje gazet i opowiadał swoje rewelacje.

Wcześniej, już w październiku, po raz pierwszy pojawił się w olsztyńskim oddziale Super Expressu, twierdząc że ma niezbite dowody na to, iż np. marszałkowi województwa warmińsko-mazurskiego przekazał od swego szefa Rudolfa S. 300 tysięcy złotych.

d2hp92h

Twierdził wtedy także, że jego szef organizował ucieczkę gangstera Niemczyka z więzienia w Wadowicach oraz że pomagał panu S. sprowadzać narkotyki z Afganistanu, a także że S. kazał zabić gen. Papałę.

Przyznał także wówczas, że złożył do prokuratury zawiadomienie o przestępstwie.

Bogdan Gasiński po raz pierwszy pojawił się na stronach lokalnych gazet w styczniu po finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wziął wówczas udział w licytacji małego fiata wystawionego na aukcji. Dał za samochód najwięcej z licytujących.(mp)

d2hp92h

Podziel się opinią

Share
d2hp92h
d2hp92h
Więcej tematów