Trwa ładowanie...
d1kjqah
Nieznane nagranie z miejsca zabójstwa. Wykonano je 3 minuty po śmierci Borysa Niemcowa
x-news/TVN 24
Violetta Baran

Nieznane nagranie z miejsca zabójstwa. Wykonano je 3 minuty po śmierci Borysa Niemcowa

Dziennikarka radia "Echo Moskwy" opublikowała w sieci nagranie, wykonane na Moście Moskworeckim trzy minuty po zabójstwie Borysa Niemcowa. Na nagraniu z wideorejestratora przejeżdżającego auta widać osobę prawdopodobnie pochylającą się nad ciałem Niemcowa i jego partnerkę Annę Duricką rozmawiającą z przechodniem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1kjqah

"Przekazano mi wideo z samochodu, który jechał Wasilewskim Spustem i Mostem Moskworeckim trzy minuty po zabójstwie Niemcowa. Wideo było nagrywane od godz. 23 i 34 minuty. Zabójstwa Niemcowa, według nagrania udostępnionego przez telewizję TVC, dokonano o godz. 23.31. Opublikowane przez nas wideo zostało przekazane wcześniej Komitetowi Śledczemu. Nie chcę analizować nagrania, ale uważam za konieczne jego opublikowanie, co czynię za zgodą autora" - napisała Samsonowa.

Przed końcem trwającego około minuty nagraniu widać mężczyznę pochylającego się prawdopodobnie nad ciałem Borysa Niemcowa. Widać także pługopiaskarkę, która zasłoniła scenę zabójstwa przed obiektywem kamery monitoringu.

d1kjqah

Na nagraniu widać także stojący samochód, a przy nim kobietę w jasnym płaszczu - prawdopodobnie jest to Anna Duricka.

Rosyjskiego opozycjonistę Borysa Niemcowa zabito w piatek wieczorem. Nieznany sprawca oddał w jego kierunku siedem strzałów, potem uciekł z miejsca zabójstwa jasnym samochodem. Sprawców do tej pory nie schwytano.

Źródło; "Echo Moskwy", TVN24

d1kjqah

Podziel się opinią

Share

d1kjqah

d1kjqah
Więcej tematów