Trwa ładowanie...
d3qf4w5

Nie dostał pracy, więc zagroził, że wysadzi centrum handlowe

Policja zatrzymała w Łodzi 30-latka, który zdenerwowany, że nie został zatrudniony, poinformował pracownika ochrony, że podłoży bombę w centrum handlowym. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie dostał pracy, więc zagroził, że wysadzi centrum handlowe
(flickr.com, Fot: Piotr Drabik)
d3qf4w5

Aneta Sobieraj z łódzkiej policji poinformowała, że do jednego z łódzkich centrów handlowych zgłosił się 30-letni mieszkaniec Łodzi w odpowiedzi na ogłoszenie z ofertą pracy. Liczył, że zostanie pracownikiem ochrony. Podczas rozmowy okazało się, że "nie spełniał oczekiwań niedoszłego pracodawcy" i nie został zatrudniony.

Mężczyzna, zdenerwowany, wychodząc z budynku spotkał jednego z pracowników obiektu. Poinformował, że sam lub z pomocą znajomych podłoży bombę w sklepie. Twierdził, że pracował już wcześniej w tym miejscu jako ochroniarz, więc zna wszystkie zakamarki.

Zaalarmowano dowódcę ochrony, a także poinformowano policję. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w jego mieszkaniu na Bałutach. Jak tłumaczył, był bardzo zdenerwowany, że nie dostał pracy, i nie myślał logicznie, mówiąc o podłożeniu bomby.

d3qf4w5

Usłyszał zarzut gróźb karalnych. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Fałszywe alarmy bombowe powodują wielkie zamieszanie:

d3qf4w5

Podziel się opinią

Share
d3qf4w5
d3qf4w5
Więcej tematów