Trwa ładowanie...
"Newsroom". Program specjalny WP

"Newsroom". Program specjalny WP

Zapraszamy na "Newsroom" WP - program skupiony wokół stanu epidemii w Polsce oraz najciekawszych wydarzeń w kraju i na świecie. Prowadzi Patrycjusz Wyżga. Początek naszych rozmów z gośćmi o godz. 13:55.

Share
d18o7dj

Zapraszamy na program specjalny Wirtualnej Polski "Newsroom". Nasi dziennikarze wraz ze swoimi gośćmi poruszają tu najważniejsze tematy dotyczące bieżącej sytuacji politycznej i społecznej w Polsce i na świecie.

Pierwszym gościem dzisiejszego programu będzie Emilia Cecylia Skirmuntt, wirusolożka z Uniwersytetu Oxfrodzkiego. Zapytamy między innymi o nowe mutacje koronawirusa, porozmawiamy też o szczepionce AstraZeneca.

d18o7dj

O nowych doniesieniach Oko.Press w sprawie syna Beaty Szydło zapytamy Romana Giertycha, byłego wicepremiera. Omówimy też legalność decyzji lockdownowych w odniesieniu do ostatniego wyroku SN.

Marianna Fijewska, autorska książki "Policjantki. Kobiece oblicze polskich służb" opowie o kulisach pracy kobiet w polskiej policji i ich reakcji na strajk kobiet.

Patrycjusz Wyżga porozmawia też z Marcinem Warchołem, wiceministrem sprawiedliwości i kandydatem na prezydenta Rzeszowa. Pojawią się tematy wyborów w Rzeszowie a także sporów w koalicji rządzącej.

Dr Tomasz Karuda, lekarz oddziału chorób płuc odniesie się do najnowszej konferencji ministra zdrowia. Zapytamy też o spór związany z egzaminami lekarzy rezydentów.

Ostatnim gościem dzisiejszego programu będzie Sławomir Broniarz, prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego. Patrycjusz Wyżga poprosi go o skomentowanie decyzji rządu w sprawie szkół.

Oglądaj relację na żywo w mediach społecznościowych i na stronie głównej Wirtualnej Polski. Początek transmisji o 13:55.

d18o7dj

Podziel się opinią

Share
d18o7dj
d18o7dj
Więcej tematów