Trwa ładowanie...
"Newsroom". Program specjalny WP
#Newsroom

"Newsroom". Program specjalny WP

Zapraszamy na "Newsroom" WP - program specjalny skupiony wokół stanu epidemii w Polsce oraz najciekawszych wydarzeń w kraju i na świecie. Prowadzi Agnieszka Kopacz. Początek naszych rozmów z gośćmi o godz. 13:55.

Share
dtwhqls

Gośćmi programu będą senator Ryszard Kalisz, adwokat, były szef MSWiA; Paweł Kukiz, lider Kukiz '15; prof. Joanna Zajkowska, podlaski konsultant ds. epidemiologii, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku; prof. Wojciech Maksymowicz, polityk Porozumienia; Danuta Kozakiewicz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 103 w Warszawie.

O najważniejszych zagadnieniach ostatnich dni z naszymi gośćmi będzie rozmawiała Agnieszka Kopacz.

dtwhqls

Gorącym tematem są cały czas szczepionki przeciw COVID-19. Trwają szczepienia grupy zero, czyli personelu medycznego, lecz odbywa się to bardzo wolno. Tymczasem już 25 stycznia ma rozpocząć się szczepienie grupy pierwszej.

W "Newsroomie" porozmawiamy także o wyjątkowo napiętej sytuacji w Stanach Zjednoczonych po tym, jak doszło do gwałtownych protestów i starć z policją w Waszyngtonie. Zwolennicy Donalda Trumpa zebrali się przed Kapitolem, który miał zatwierdzić wyborczą wygraną Joe Bidena. Manifestujący wdarli się do budynku. Zginęło pięć osób.

Tematem rozmowy będą także decyzje, jakie ma podjąć wkrótce rząd w sprawie obostrzeń. Jak poinformował rzecznik rządu Piotr Mueller informacja o przedłużeniu obecnych obostrzeń lub ich modyfikacji zostanie przedstawiona najpóźniej w poniedziałek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

dtwhqls

Podziel się opinią

Share
dtwhqls
dtwhqls
Więcej tematów