Trwa ładowanie...
d36zjcr

Monika Olejnik śmieje się ze "spacerowiczów" Błaszczaka

"Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze staje się najsilniejszą partią" - tak brzmi ironiczny komentarz Moniki Olejnik w odpowiedzi na słowa Mariusza Błaszczaka. Minister nazwał protestujących "spacerowiczami".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Olejnik śmieje się ze "spacerowiczów" Błaszczaka
(Agencja Gazeta, Fot: Sławomir Kamiński)
d36zjcr

"Minister MSW Mariusz Błaszczak o protestujących na Krakowskim Przedmieściu: "...atmosfera piknikowa, turyści i spacerowicze". W całej Polsce protesty!!! W Kielcach 2 tys. "Spacerowiczów". Tylko ciekawe, dlaczego Wszystkich obserwuje policja? Czyli Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze staje się najsilniejszą partią" - napisała na Facebooku Monika Olejnik.

Mariusz Błaszczak zakpił z czwartkowych manifestacji w Warszawie. Ocenił, że jest środek wakacji, stąd na Krakowskim Przedmieściu było wielu "spacerowiczów". Jego zastępca Jarosław Zieliński pisał natomiast o "komunistach" i "esbekach".

d36zjcr

To już piąty dzień protestów. Przed gmachem Sądu Najwyższego w stolicy zgromadzili się protestujący, którzy nie zgadzają się na reformę sądownictwa proponowaną przez Prawo i Sprawiedliwość. Przed domem Jarosława Kaczyńskiego ma Żoliborzu również odbywa się demonstracja przeciwników i zwolenników reform PiS-u. Na pl. Krasińskich przemawiał m.in. wicenaczelny "Gazety Wyborczej" Jarosław Kurski, ludzie trzymają znicze i kartki z napisem "Konstytucja". Skandują "Idziemy na Żoliborz".

    WP.PL
(WP.PL, Fot: Agata Zając)

Zobacz też: Błaszczak: protestowali ludzie chorzy z nienawiści

d36zjcr

Podziel się opinią

Share
d36zjcr
d36zjcr
Więcej tematów