Trwa ładowanie...

"Mapa przyjaciół Polski". Meller dowcipkuje

O tym, że Polska jest osamotniona w Unii Europejskiej mówi się od dawna. Choć obóz rządzący powołuje się na partnerstwo polityczne z Węgrami i podobny stosunek do przyjmowania uchodźców, to ostatnie wypowiedzi dyplomatów z Budapesztu zdają się boleśnie weryfikować tę opinię. Internauci wnikliwie obserwują polskie relacje z innymi państwami i jadowicie je podsumowują.

"Mapa przyjaciół Polski". Meller dowcipkujeŹródło: Agencja Gazeta, fot: Jakub Orzechowski
d3xb48f
d3xb48f

Marcin Meller podzielił się w mediach społecznościowych dowcipnym zdjęciem, które nawiązuje do nie najlepszej relacji Polski z innymi krajami. Oprócz problemów jakie ma nasze MSZ z Brukselą ostatnio doszła trudna sytuacja w jakej znalazła się Polska po ukazaniu się nowelizacji ustawy o IPN.

Kto zatem lubi Polskę? Jaki kraj na świecie możemy tak naprawdę nazwać sojuszniczym? Oto odpowiedź Marcina Mellera:

"Mapa przyjaciół Polski" jaką podzielił się dziennikarz Facebook.com
"Mapa przyjaciół Polski" jaką podzielił się dziennikarz Źródło: Facebook.com

Dowcipny komentarz do polskich stosunków dyplomatycznych z resztą świata spotkał się ze pokaźną reakcją internautów. Ponad 7 tysięcy polubień i niemal 3 tysiące udostępnień - niezły wynik.

d3xb48f

To jednak nie koniec. Dowcipnisie w sieci lubią drążyć nośne tematy. Profil jedynego w swoim rodzaju egzotycznego państwa, które kocha Polskę bardziej niż własny naród nieco zmodyfikował tę grafikę, by była nieco "bliższa prawdy".

d3xb48f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xb48f
Więcej tematów