Trwa ładowanie...
d4mslf9
Leszek Balcerowicz gościem programu "Tłit"

Leszek Balcerowicz gościem programu "Tłit"

Marek Kacprzak zaprasza na "Tłit". Od poniedziałku do piątku, o godz. 8.30 na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zapraszamy na rozmowy z osobami, które kształtują naszą rzeczywistość. Dzisiaj gościem programu jest przewodniczący rady FOR, Leszek Balcerowicz.
Share
d4mslf9

Dziś gościem "Tłita" będzie Leszek Balcerowicz, były wicepremier i minister finansów. Zapraszamy do oglądania programu na stronie głównej WP i w mediach społecznościowych.

W Polsce trwa kampania prezydencka. Według najnowszego sondażu IBRIS dla Wirtualnej Polski Andrzej Duda w dalszym ciągu pozostaje liderem w walce o fotel w Pałacu Prezydenckim. Prezydent nie wygrałby jednak w I turze. Swój głos oddałoby na niego 42,7 proc. badanych. Jego rywalem byłby Rafał Trzaskowski, który w I turze wyborów prezydenckich zdobyłby 26,6 proc. poparcia. Ostatnie miejsce ba podium zająłby Szymon Hołownia, na którego zagłosowałoby niespełna 8 procent badanych (7,7 proc.). Poza podium znaleźliby się Władysław Kosiniak-Kamysz (7,4 proc), Krzysztof Bosak (6,9 proc.) oraz Robert Biedroń (3,4 proc).

Masz newsa? Daj znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na zdjęcia, nagrania oraz informacje!

d4mslf9

Podziel się opinią

Share
d4mslf9
d4mslf9
Więcej tematów