Trwa ładowanie...
d14z1tg

Kucharz zabił żonę i 3 lata ukrywał jej ciało w zamrażarce

W Wielkiej Brytanii pracujący jako kucharz mężczyzna zamordował swoją żonę, bo chciał spędzić urodziny z kochanką. Ciało małżonki przez trzy lata ukrywał w zamrażarce kupionej specjalnie w tym celu. Makabryczną historie opisuje brytyjski "Daily Mail".

Share
d14z1tg

Mężczyzna dokonał zabójstwa używając jako narzędzia zbrodni ciężkiej metalowej patelni. Dzień później, nie zważając na ukryte w domu zwłoki, zjadł "romantyczną" kolację z kochanką i uprawiał z nią seks.

Następnego dnia zabójca kupił zamrażarkę, włożył do niej ciało żony i wstawił do ogrodowej szopy, trzymając ją tam przez trzy lata. Przez ten czas rozpowiadał wszystkim, że jego żona zmarła śmiercią naturalną. Spreparował nawet urnę z rzekomymi prochami małżonki.

Zabójca wpadł, gdy chciał się przeprowadzić i został zmuszony do sprzedania zamrażarki. Pozbył się ciała żony wyrzucając je do kontenera na śmieci. Liczył na to, że nikt nie będzie sprawdzał zawartości pojemnika i zostanie on automatycznie opróżniony przez śmieciarkę.

Zwłoki zostały jednak odkryte, w rezultacie morderca został aresztowany przez policję. Wyrok sądu w sprawie morderstwa jeszcze nie zapadł.

d14z1tg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14z1tg
d14z1tg
Więcej tematów