Trwa ładowanie...
dr04co1

Kętrzyn: zaginęła 15-latka. Rodzina prosi o pomoc

Policjanci z Kętrzyna poszukują 15-letniej Olgi Dragun, która zaginęła 13 października około godziny 15:00. Dziewczynka wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Rodzice Olgi nie mieli z nią kontaktu od czasu jej zniknięcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rodzina udostępniła wizerunek 15-latki. Każda informacja na temat miejsca jej pobytu jest ważna.
Rodzina udostępniła wizerunek 15-latki. Każda informacja na temat miejsca jej pobytu jest ważna. (Policja, Fot: wm.policja.gov)
dr04co1

Policjanci od tego dnia sprawdzają wszystkie miejsca, w których mogłaby przebywać 15-latka. Sprawdzane są dworce PKP oraz PKS, parki rekreacyjne oraz adresy osób do których mogłaby się zwrócić nieletnia mieszkanka Kętrzyna. Funkcjonariusze sprawdzają także, czy dziewczyna nie trafiła do szpitala.

Rodzina zaginionej zgodziła się na publikację jej zdjęcia.

Dziewczynka ma wzrost 164 cm, niebieskie oczy. Jest szczupłą blondynką o prostych włosach do ramion. W dniu zaginięcia ubrana była w czarne spodnie typu „rurki” oraz turkusową kurtkę bez kaptura,

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 997, 89 752 92 16 lub osobisty z najbliższą jednostką Policji.

dr04co1

Podziel się opinią

Share

dr04co1

dr04co1
Więcej tematów