Trwa ładowanie...

Kaczyński pogroził palcem. "Uważajcie!"

- Uważajcie! Nie będzie teraz lekko okradać i terroryzować - powiedział prezes PiS podsumowując propozycje zmiany w kodeksach karnych i całą konwencję Zjednoczonej Prawicy. Jarosław Kaczyński zapowiedział też spotkania z Polakami "żeby wiedzieli, czego chcemy".

Share
Kaczyński pogroził palcem. "Uważajcie!"
Źródło: PAP, fot: Radek Pietruszka
d1go121

Na zakończenie konwencji Zjednoczonej Prawicy głos po raz kolejny zabrał prezes PiS. Zażartował, że jego przemówienie nie będzie merytoryczne, gdyż występujący chwilę wcześniej Zbigniew Ziobro powiedział, że to on jest ostatnim, który takie wygłosi. - Kaczyński pochwalił zaprezentowane przez niego propozycje zmian w kodeksach karnych i podsumowując je… pogroził palcem przestępcom. - Uważajcie! Nie będzie teraz lekko okradać i terroryzować - powiedział.

Prezes PiS, podziękował za działalność komitetowi budowy pomników, a także klubom "Gazety Polskiej". - W całej wieloletniej walce w obronie prawdy, odegrały ogromną rolę - mówił. - Dziękuję za przybycie i entuzjazm.

Kaczyński zapowiedział także serię spotkań z wyborcami i prezentowanie im propozycji kolejnych zmian. - Chcemy rozmawiać z Polakami, chcemy, żeby wiedzieli, czego chcemy, w jaką stronę prowadzimy naszą ojczyznę - mówił prezes. Podkreślając, że "to jest kierunek dla wszystkich, ku jej wielkości i ku pomyślności".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1go121

Podziel się opinią

Share
d1go121
d1go121
Więcej tematów