Kaczyński: Piotrowiczowi należy się order

Klub Prawa i Sprawiedliwość w Sali Kolumnowej Sejmu obchodził wigilię. - (Piotrowicz) ataki zniósł z godnością i spokojem, za co należy mu się order – stwierdził w swojej przemowie Jarosław Kaczyński.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kaczyński: Piotrowiczowi należy się order
(Wirtualna Polska)

**Dzień bez polityków: Protest dziennikarzy przeciwko ograniczaniu dostępu do Sejmu. Przeczytaj, dlaczego protestujemy?**

Politycy Prawa i Sprawiedliwości spotkali się na klubowej wigilii. Wydarzeniem wieczoru było wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego. Prezes wyraził swoje zadowolenie z mijającego roku i tego, co partii udało się przez ten czas osiągnąć.

Kaczyński w swojej przemowie zwrócił szczególnie uwagę na programy "500+" i "Mieszkanie+". - Prezes powiedział, że celem PiS jest wyrównywanie szans, wsparcie dotychczas wykluczonych grup społecznych – powiedział jeden z polityków PiS obecnych na klubowej wigilii.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości podjął się również obrony atakowanego w ostatnim czasie Stanisława Piotrowicza. Jak informuje Gazeta Wyborcza zdaniem Jarosława Kaczyńskiego "Piotrowicz był niesprawiedliwie atakowany, że należy mu się order”.

Stanisław Piotrowicz w ostatnim czasie atakowany był za podpisanie w trakcie stanu wojennego aktu oskarżenia wobec opozycjonisty Antoniego Pikula. - Prezes przypomniał, że Piotrowicz jest teraz twarzą zmian demokratycznych w Polsce – relacjonował dla Gazety Wyborczej jeden z polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Oprac. Adam Styczek

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.