Trwa ładowanie...
Ewa Popławska
16-06-2016 11:46

Internet podbija dzisiaj niesamowity list do Boga przed meczem Polska - Niemcy. Musicie go przeczytać!

Kilka godzin temu Fanpage "Make life harder" opublikował wpis, który zatytułował "LIST OTWARTY DO PANA BOGA". Autorzy piszą w nim o nadchodzącym meczu Polska - Niemcy i proszą Boga... o trochę przychylności. Wszystko ujęte zostało w typowy dla profilu humorystyczny sposób. W przeciągu 5 godzin wpis zebrał ponad 18 tysięcy udostępnień

Internet podbija dzisiaj niesamowity list do Boga przed meczem Polska - Niemcy. Musicie go przeczytać!Źródło: Fotolia
d2aw2ay
d2aw2ay

Są takie dni, w których każda pomoc się przyda. Autorzy fanpage'a "Make life harder" także wyszli z takiego założenia i postanowili napisać... List otwarty do Boga. Autorzy proszą w nim o "pomoc" dla naszych piłkarzy w wygraniu dzisiejszego meczu przeciwko reprezentacji Niemiec.

Sam wpis jest oczywiście pisany na żarty, jednak w internecie robi furorę od samego momentu pojawienia się. Zebrał już ponad 18 tysięcy udostępnień i 41 tysięcy polubień. Jest dzisiaj najprawdopodobniej najgorętszą rzeczą w polskim internecie. Przeczytajcie go sami:

Niestety na ten moment nie wiemy, czy autorzy wpisu otrzymali odpowiedź od adresata, ale po godzinie 23 zapewne wszyscy się tego dowiemy.

d2aw2ay
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2aw2ay
Więcej tematów