Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na niedzielę 29 września 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na niedzielę 29 września 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości i czy dziś dopisze ci szczęście.

Horoskop dzienny na niedzielę 29 września 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłościŹródło: iStock.com
d39b6e5
d39b6e5

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Chociaż od pewnego czasu odnosisz wrażenie, że prześladuje cię pech, rzeczywistość jest inna. Masz za sobą trudny tydzień. Horoskop zwraca jednak uwagę na fakt, że ze wspomnianymi trudnościami musiały się także zmierzyć twoi znajomi. Na szczęście okres pełen napięć wreszcie mija. W najbliższych dniach wodniki będą miały więcej wolnego czasu, który warto spożytkować na dokończenie zaczętych spraw. Już dziś odczujesz wyraźną poprawę nastroju. Wieczorem czeka cię miła niespodzianka.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Według horoskopu, ryby powinny zwracać większą uwagę na swój tryb życia. Jesteś tak skupiony na pracy i zamieszaniu w życiu prywatnym, że zaczynasz zaniedbywać swoje potrzeby. Odpowiednia ilość snu potrafi zdziałać cuda, dostarczając ci energii, na której brak narzekasz już od dłuższego czasu. Warto również zwrócić większą uwagę na swoją dietę. Zadbaj o regularne posiłki, bogate w dobre składniki odżywcze. Dobrym pomysłem będzie także zrobienie profilaktycznych badań. Zawsze lepiej zapobiegać, niż leczyć, a osoby, które zaniedbają zdrowie, wkrótce spotkają się z konsekwencjami takiego braku odpowiedzialności.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Horoskop przestrzega barany przed pożyczaniem drogocennych przedmiotów i dużych sum pieniędzy. Nie ma niczego złego w chęci pomagania innym, ale we wszystkim należy zachować umiar. W twoim otoczeniu przebywają osoby, które bez oporów wykorzystałyby twoją dobrą wolę. Lepiej ograniczyć się do doradzania, niż wykonywania jakiekolwiek pracy za osoby trzecie. Niebawem na horyzoncie dostrzeżesz atrakcyjną okazję, dlatego pieniądze także będą ci potrzebne.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Dzisiaj byki odczują wyraźny spadek energii. Już od samego rana będziesz osłabiony, a czynności, które zazwyczaj wykonujesz z łatwością, będą problematyczne. Zgodnie z horoskopem, nie powinieneś jednak obwiniać się za taki stan rzeczy. Masz za sobą ciężki, pracowity tydzień i w pełni zasługujesz na chwilę relaksu. Czas spędzony w domowym zaciszu pozwoli ci nabrać sił. To nie jest dobry moment na wyszukiwanie kolejnych rzeczy do zrobienia lub planowanie wyjazdów. Przed tobą kolejne wyzwania. Wycisz się, wypocznij i zregeneruj.

d39b6e5

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Horoskop dzienny przeczuwa, że bliźnięta będą w dziś prawdziwymi duszami towarzystwa. Tego dnia nie powinieneś spędzać w domu, ale otworzyć się na spotkania z ludźmi, dla których ostatnio brakowało ci czasu. Przyjmij zaproszenia znajomych lub sam przejmij inicjatywę, zapraszając do siebie innych. Gwiazdy obdarzą cię charyzmą i pozytywną energią, dzięki czemu wzbudzisz duże zaufanie. Miej jednak na względzie, że przez taką aurę, inni mogą szukać w tobie obiektu do zwierzeń. Bądź dobrym powiernikiem cudzych sekretów, a unikniesz nieprzyjemności.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Bez względu na okoliczności, nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Powoli wkraczasz w nowy etap. Wraz z nim pojawi się wiele okazji do nawiązania znajomości. Według horoskopu, na drodze raków staną ludzie o odmiennych charakterach i wartościach. Chociaż na początku będziesz trochę zagubiony, z czasem odnajdziesz się w takiej grupie. Wśród nowych znajomych będzie również osoba, która od razu zwróci na ciebie uwagę. Gwiazdy ostrzegają jednak raki przed szybkim oddawaniem się namiętności. Pośpiech nie sprzyja budowaniu trwałych relacji.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Uważaj. Konflikt wisi w powietrzu. Już od rana lwy będą rozdrażnione sytuacją, która wymusi na nich nagłą zmianę planów. Jeżeli nad sobą nie zapanujesz, może dojść do spięcia z pewnym znajomym. Jego postawa drażni cię już od dłuższego czasu, a tym razem, w nieodpowiednim momencie, powie coś niestosownego. Zamiast podnosić głos, zaproponuj mu jednak szczerą rozmowę w cztery oczy. Twoje poczynania obserwuje ktoś, na czyjej opinii bardzo ci zależy. Nie strać w jego oczach przez nagły wybuch emocji.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Horoskop widzi, że inne osoby próbują uparcie wpłynąć na twoją decyzję. Presja ze strony otoczenia przynosi ze sobą tylko niepotrzebny stres. Pamiętaj, że to właśnie ty jesteś kowalem własnego losu. Chociaż rodzina i przyjaciela chcą dla ciebie dobrze, w rzeczywistości sam wiesz najlepiej, jakiego wyboru powinieneś dokonać. Nigdy za ciebie życia nie przeżyje. Zaufaj swojej intuicji i nie rezygnuj z marzeń pod wpływem nacisku innych. Jeżeli im ulegniesz, w przyszłości będziesz tego żałować.

d39b6e5

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Zastanów się, czy ostatnio nie jest zbyt sceptycznie nastawiony do otoczenia. Horoskop zwraca uwagę na fakt, że wyszukiwanie problemu, tam, gdzie go nie ma, może pociągnąć za sobą jedynie szereg nieprzyjemności. Już uporałeś się z trudnościami i nie masz najmniejszych powodów, widzieć przyszłość w ciemnych barwach. Zamiast rozpamiętywać dawne przykrości, skup się na obecnych wydarzeniach. Niebawem nadarzy się okazja do zaprezentowania umiejętności, które wyróżnią cię z tłumu.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Chociaż spontaniczne decyzje czasem się opłacają, tym lepiej jest planować wszystko z wyprzedzeniem. Horoskop zapewnia skorpiony, że myślenie perspektywiczne wcale nie przeszkodzi im w czerpaniu radości z bieżących wydarzeń. Otaczają cię aktywni, pełni chęci pasji ludzie. Chętnie próbuj nowych rzeczy i daj się zarazić ich pozytywną energią. Po drodze do wyznaczonego celu spotka cię kilka nieoczekiwanych zwrotów akcji. Odkryjesz też w sobie pewien talent, o którego istnieniu wcześniej nie miałeś pojęcia.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Horoskop dzienny widzi, że twoje myśli coraz częściej krążą wokół osoby, z którą straciłeś kontakt. Kiedyś wasza relacja była bardzo dobra, ale przez niefortunny zbieg okoliczności, wasze drogi najzwyczajniej się rozeszły. Mimo upływu czasu wciąż za nią tęsknisz i masz wrażenie, że nie wyjaśniliście sobie wielu kwestii. Weź sprawy w swoje ręce. Wybór jest prosty. Albo podejmiesz próbę odnowienia znajomości, albo ostatecznie zamkniesz ten rozdział. Ciągle oglądając się za siebie, nie nigdy nie ruszysz do przodu.

d39b6e5

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Odpędź od siebie złe myśli i optymistycznie spójrz w przyszłość. To twój czas, wreszcie zaczynasz realizować plan, którego wcześniej nie mogłeś wcielić w życie. Horoskop głosi, że niebawem zostaniesz zaproszony na interesujące wydarzenie, na którym będziesz miał szansę poznać ciekawych ludzi. Mimo zmęczenia warto skorzystać z okazji. Osoba, którą tam spotkasz, niespodziewanie poprosi cię o radę. Dokładnie przemyśl swoją odpowiedź. Będzie bardziej znacząca, niż myślisz.

d39b6e5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39b6e5
Więcej tematów