Trwa ładowanie...
ycipk-vwxjdh

Fałszywi inkasenci poszukiwani. Policja pokazuje portrety

Policja szuka dwóch oszustów, którzy okradli starszych mieszkańców Siemianowic Śląskich. Mężczyźni udawali pracowników firmy energetycznej. Nie jest wykluczone, że pukali do mieszkań także w innych miastach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja prosi o pomoc w ujęciu oszustów
Policja prosi o pomoc w ujęciu oszustów (Policja)
ycipk-vwxjdh

Oszuści wchodzili do mieszkań - przede wszystkim starszych osób, które żyją samotnie, podając się za inkasentów koncernu energetycznego. Twierdzili, że przyszli przekazać nadpłatę i wyjmowali zwitek banknotów.

Podawali rzekomą kwotę do wypłaty i prosili o rozmienienie pieniędzy. Podczas gdy, ofiara szukała gotówki, złodzieje przeszukiwali mieszkanie.

- Para seniorów okradziona w połowie stycznia straciła kilkanaście tysięcy złotych oszczędności oraz biżuterię - mówi Wirtualnej Polsce podkom. Tatiana Lukoszek ze śląskiej policji.

ycipk-vwxjdh
Policja
Podziel się

Dzięki zeznaniom ofiar złodziei, udało się opracować portrety pamięciowe. Poszukiwani mają około 30 lat i są szczupłej budowy ciała. Obaj mieli na głowach czapki z daszkiem, a na dłoniach przezroczyste rękawiczki.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn mogą kontaktować się z komendą w Siemianowicach (32 35 96 255, 32 35 96 201, kryminalny@siemianowice.ka.policja.gov.pl) albo najbliższą jednostką policji (tel. 112).

ycipk-vwxjdh

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Michał Kamiński po konwencji PiS: porażka zajrzała im w oczy

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-vwxjdh

ycipk-vwxjdh
ycipk-vwxjdh