Trwa ładowanie...
d2qld58

Euforia Komitetu PiS Gminy Bełchatów na Facebooku. Internauci oburzeni

Komitet PiS Gminy Bełchatów postanowił podzielić się z internautami radością z powodu zakończenia protestu osób niepełnosprawnych w Sejmie. Nazwał go "farsą" i uderzył w jedną z matek. Po tym, jak wpis zaczęto krytykować, post został usunięty. W sieci jednak nic nie ginie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Komitet PiS Gminy Bełchatów zarzucił Iwonie Hartwich kierowanie się nie dobrem dziecka, ale chęcią zdobycia pieniędzy
Komitet PiS Gminy Bełchatów zarzucił Iwonie Hartwich kierowanie się nie dobrem dziecka, ale chęcią zdobycia pieniędzy (East News, Fot: MARIUSZ GACZYNSKI)
d2qld58

"W końcu się doczekaliśmy Sejmowa farsa, na czele której stała kobieta, której nie zależało na dobru dziecka, a jedynie na kasie, dobiegła końca. Brawo Prawo i Sprawiedliwość" - brzmi, a właściwie brzmiał (został usunięty), komentarz zamieszczony przez Komitet PiS Gminy Bełchatów na Facebooku. Jednocześnie udostępniono artykuł zatytułowany "Wielkie zwycięstwo PiS! Upokorzona Hartwich opuszcza Sejm".

Jak widać, autorzy wpisu nie mają wątpliwości, kto wygrał, a kto przegrał, po tym, jak protestujący postanowili wrócić do swoich domów. Z kolei według Marka Kacprzaka wszyscy przegraiu.

Na profilu Komitetu PiS Gminy Bełchatów nie ma już kontrowersyjnego wpisu Facebook.com
Na profilu Komitetu PiS Gminy Bełchatów nie ma już kontrowersyjnego wpisu (Facebook.com)

Wpis Komitetu PiS Gminy Bełchatów rzucił się w oczy internautom. Posypały się krytyczne opinie. Niektórym, między innymi blogerce Katarynie, brakowało słów.

Internauci ironizowali, że jest czego gratulować.

"Podłość, marność, prymitywizm, prostactwo. Nie ma w słowniku ludzi cywilizowanych słów dostatecznie obelżywych, by określić PiS" - to kolejna z opinii.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2qld58

Podziel się opinią

Share
d2qld58
d2qld58
Więcej tematów