Trwa ładowanie...

"Do widzenia panu, wychodzimy". Jaworowicz opuszcza studio w trakcie programu

Podczas nagrywania jednego z odcinków programu "Sprawa dla reportera" doszło do sytuacji, która wyprowadziła z równowagi część rozmówców oraz samą prowadzącą. Elżbieta Jaworowicz miała dość awantury i tego, co robił jeden z zaproszonych gości programu. W końcu nie wytrzymała i wyszła ze studia.

"Do widzenia panu, wychodzimy". Jaworowicz opuszcza studio w trakcie programuŹródło: Youtube.com, fot: Dzielny Tata
d3ro114
d3ro114

Tematem dyskusji była m.in. działalność stowarzyszenia "Dzielny Tata" założonego przez Michała Fabiasiaka. Stowarzyszenie zrzesza ojców walczących w sądach o swoje prawa do opieki nad dziećmi i nagłaśnia kontrowersyjne sprawy, które zostały rozstrzygnięte według ich na niekorzyść ojców.

Fabisiak, który intensywnie działa w mediach społecznościowych, postanowił transmitować nagranie programu na Facebooku. Po pierwsze było to niezgodne z regulaminem programu, a po drugie przeszkadzało niektórym gościom. Po kilku bezskutecznych prośbach o to, aby wyłączył telefon, oburzeni goście, na czele z Elżbietą Jaworowicz wyszli ze studia.

Po wyjściu prowadzącej wyłączono światła w studio, ale przy stole został Fabisiak i jego współpracownicy, którzy próbowali namówić go do tego, aby zakończył transmisję. Ten jednak był nieugięty i kontynuował ją. W pewnym momencie na plan programu weszła ochrona i wyprowadziła mężczyznę. Jak mówiła w rozmowie z portalem Wirtualne Media Elżbieta Jaworowicz, program był potem kontynuowany bez zakłóceń razem z jedną ze współpracowniczek Michała Fabisiaka.

d3ro114
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ro114
Więcej tematów