Trwa ładowanie...
dgafxzb

Do sprzedania ziemia po której stąpał prezes PiS. Niecodzienne ogłoszenie w sieci

Rosnącą popularność prezesa PiS postanowił wykorzystać jeden z internautów. Wystawił na aukcję ziemię, po której stąpał Jarosław Kaczyński, i to wcale nie tanio!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W sieci można kupić ziemię, po której stąpał prezes PiS.
W sieci można kupić ziemię, po której stąpał prezes PiS. (WP.PL)
dgafxzb

W serwisie Allegro pojawiła się bardzo nietypowa oferta. Jeden z użytkownikom zaoferował na sprzedaż… ziemię, po której chodził Jarosław Kaczyński.

"W ostatnich dniach byłem w Warszawie. Był tam nasz prezes, który coś tam gadał (już nie pamiętam), po skończeniu przemowy i całego wydarzenia, wziąłem woreczek foliowy i zabrałem ziemię, po której chodził." – napisał autor ogłoszenia.

Prezes PiS uczynił z garstki ziemi naprawdę kosztowny towar, którego cena wywoławcza wynosiła 50 zł. Czterech użytkowników zdążyło już podbić stawkę. Aktualna cena za jeden woreczek wynosi 57 zł. Do końca licytacji pozostało 7 dni.

Przypomnijmy, że amerykańskie dzienniki, The New York Times" i "Washington Post", po wypowiedzi prezesa PiS piętnującej antysemityzm, określiło go jako "najbardziej wpływowego polskiego polityka". Jak widać, prestiż polityka stał się inspiracją dla internetowego "biznesmena".

dgafxzb

Podziel się opinią

Share

dgafxzb

dgafxzb
Więcej tematów