Trwa ładowanie...

Celował siekierą w siostrę, trafił w samochód. Grozi mu do 5 lat więzienia

W Jaworze (woj. dolnośląskie), w przejeżdżający drogą samochód uderzyła siekiera. To jednak przypadek, bo jak się okazało, 19-latek, który nią rzucił, celował we własną siostrę.

Share
Celował siekierą w siostrę, trafił w samochód. Grozi mu do 5 lat więzienia
Źródło: Policja dolnośląska
dfl943d

Do zdarzenia doszło w pobliżu drogi krajowej nr 3 na terenie Jawora na Dolnym Śląsku. W jadący drogą samochód uderzył nagle ciężki przedmiot. Kierująca pojazd kobieta postanowiła o tym zajściu powiadomić policję. Okazało się, że tym przedmiotem była siekiera.

- Policjanci, którzy przybyli na miejsce tego zdarzenia, ustalili, że siekiera należy do 19-latka, mieszkańca jednej z posesji znajdujących się przy DK3. Podczas kłótni z siostrą w ogrodzie, młody mężczyzna w przypływie gniewu rzucił narzędziem w kierunku 21-letniej kobiety – mówi Wirtualnej Polsce asp. sztab. Kordian Mazuryk z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

dfl943d

Siekiera przeleciała tuż obok siostry 19-latka, a następnie uderzyła w samochód jadący krajową „trójką”, znajdującą się za ogrodzeniem posesji.

Na szczęście nikomu nic się nie stało, jednak ciężki przedmiot spowodował uszkodzenia karoserii trafionego auta.

Policjanci zatrzymali 19-letniego mężczyznę. Usłyszy on zarzuty narażenia innej osoby na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz zarzut uszkodzenia mienia. Za swój rzut siekierą może trafić do więzienia nawet na pięć lat.

dfl943d

Podziel się opinią

Share
dfl943d
dfl943d
Więcej tematów