Trwa ładowanie...

Bartoszyce. Strzały w hotelowym pokoju

Policjanci z Komendy Powiatowej w Bartoszycach zatrzymali pijanego mężczyznę, który strzelał z broni hukowej w hotelowym pokoju. Swoje zachowanie tłumaczył obawą o samochód.

Share
Bartoszyce. Strzały w hotelowym pokoju (KPP Bartoszyce)
Bartoszyce. Strzały w hotelowym pokoju (KPP Bartoszyce)
dqp53zs

Policjanci otrzymali zgłoszenie około godziny 20.30 w środę 30 września. Zgłoszenia dokonała pracownica hotelu, którą o niebezpiecznym zachowaniu swojego sąsiada powiadomił inny lokator obiektu.

Bartoszyce. Strzelał, bo bał się o samochód

Po dotarciu na miejsce policjanci stwierdzili, że nietrzeźwy 54-latek strzelał z broni hukowej. Swoje zachowanie wytłumaczył obawą o zaparkowany pod hotelem samochód. Miał twierdzić, że strzelał, bo ktoś "kręcił się" przy jego aucie. Badanie trzeźwości wykazało, że mieszkaniec Grudziądza ma w organizmie ponad promil alkoholu.

Funkcjonariusze zabezpieczyli znalezioną w pokoju broń i naboje. Zgodnie z Ustawą o broni i amunicji osoba znajdująca się pod wpływem alkoholu nie może nosić broni alarmowej i sygnałowej, bo popełnia wykroczenie zagrożone karą aresztu albo grzywny. Ponadto mężczyzna popełnił również wykroczenie dotyczące zakłócania porządku publicznego.

Ostre słowa Mosbacher dla WP. "Niewielu ambasadorów by się zdecydowało na tak szczerą rozmowę"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dqp53zs

Podziel się opinią

Share
dqp53zs
dqp53zs
Więcej tematów