Trwa ładowanie...
d3l8d8s

70-latka przyszła do więzienia na widzenie. Zabrała ze sobą narkotyki

Kobieta usłyszała zarzut posiadania narkotyków. Podczas kontroli w więzieniu wykryto u niej kilkanaście gram białego proszku. Szybki test wykazał, że najprawdopodobniej jest to amfetamina. 70-letniej kobiecie grozi za to nawet kara więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
70-letnia kobieta próbowała wnieść do więzienia narkotyki
70-letnia kobieta próbowała wnieść do więzienia narkotyki (Shutterstock.com)
d3l8d8s

W czwartek wielkopolska policja poinformowała, że w ubiegłą niedzielę policjanci z Wronek otrzymali zgłoszenie o 70-letniej kobiecie próbującej wnieść do więzienia zakazane substancje. Kobieta wpadła w trakcie kontroli odzieży i obuwia.

Sprawą zajęli się policjanci kryminalni z Wronek, którzy sprawdzili też jej mieszkanie w pobliskich Szamotułach. Policyjny pies znalazł tam kolejne dwa woreczki, w których najprawdopodobniej była amfetamina oraz jeden woreczek z suszem roślinnym. Jak informuje policja, najprawdopodobniej była to marihuana.

Teraz policjanci sprawdzają do kogo należały woreczki w domu, w którym mieszka więcej osób. 70-letnia kobieta po próbie wniesienia do więzienia narkotyków usłyszała zarzut posiadania narkotyków.

d3l8d8s

Zobacz też: 79-latek producentem amfetaminy

Z uwagi na fakt, iż w domu kobiety mieszka więcej osób, trwają czynności mające na celu ustalenie, do kogo należały te narkotyki. W związku ze zdarzeniem w zakładzie karnym, 70-latka usłyszała zarzuty posiadania narkotyków. Grozi jej za to nawet kara więzienia.

d3l8d8s

Podziel się opinią

Share

d3l8d8s

d3l8d8s
Więcej tematów