Trwa ładowanie...
policja

6 kilogramów narkotyków. 24-latek w areszcie

6 kg narkotyków zabezpieczyli policjanci z Piły w trakcie przeszukania mieszkania 24-latka. Czarnorynkową wartość amfetaminy oszacowano na kwotę 180 tys. zł. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

Share
6 kilogramów narkotyków. 24-latek w areszcie
Źródło: Policja
d2ynkai

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zajmowali się sprawą 24-letniego mieszkańca tego miasta od dawna. Na początku września funkcjonariusze dostali pozwolenie na przeszukanie miejsca zamieszkania mężczyzny.

Kryminalni podejrzewali, że znajdą tam duże ilości narkotyków. Na miejscu zabezpieczyli łącznie 6 kg narkotyków i znaczną kwotę pieniędzy. Czarnorynkową wartość znalezionej amfetaminy oszacowano wstępnie na kwotę 180 tys. zł. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków oraz udziału w obrocie narkotykami.

Zobacz też: Próbowali przemycić niemal tonę. Niewiarygodne, gdzie ukryli ładunek

6 kilogramów narkotyków. 24-latek w areszcie

Na wniosek Komendy Powiatowej Policji w Pile i Prokuratury Rejonowej w Pile, Sąd Rejonowy w Pile zdecydował, że 24-latek trafi na 3 miesiące do aresztu. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ynkai

Podziel się opinią

Share
d2ynkai
d2ynkai
Więcej tematów