ycipk-17fpf9

Wybory parlamentarne 2019. Paweł Kukiz nie zaznał litości od Twittera

Paweł Kukiz na konwencji PSL - wielu wyborcom taki obrazek nie mieści się w głowie. Lider Kukiz'15 na wybory parlamentarne dogadał się jednak z ludowcami i wystartuje z ich list. Twitter aż kipi od ironicznych i pobrzmiewających żalem wpisów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory parlamentarne 2019. Paweł Kukiz na konwencji PSL. Muzyk nie zaznał litości od użytkowników Twittera
Wybory parlamentarne 2019. Paweł Kukiz na konwencji PSL. Muzyk nie zaznał litości od użytkowników Twittera (PAP, Fot: Piotr Augustyniak)
ycipk-17fpf9

Paweł Kukiz na listach PSL na wybory parlamentarne 2019 - jeszcze niedawno było to zbyt abstrakcyjne nawet na dowcip. Tymczasem lider ruchu Kukiz'15 jest już po pierwszej wspólnej konwencji z ludowcami.

Kukiz śpiewał, wstawał, gdy fetowano liderów PSL-u i przytulał szefa partii, którą jeszcze niedawno nazywał "organizacją przestępczą". Wielu wyborcom takie obrazki wciąż nie mieszczą się w głowie. Twitter aż kipi od ironicznych wpisów.

ycipk-17fpf9

Wybory parlamentarne 2019. Paweł Kukiz nie zaznał litości od Twittera

17 sierpnia. Dzień, w którym umarł "polityk antysystemowy" Paweł Kukiz - napisał na Twitterze Wojciech Wybranowski. Dziennikarz twierdzi, że tego dnia narodził się też "działacz ludowy" Paweł Kukiz.
"Remiza szaleje" - skomentował.

Sojuszu z PSL-em nie mogą wybaczyć Kukizowi jego dawni stronnicy. Marek Jakubiak opublikował dwa wpisy ze biało-czarnymi stopklatkami z konwencji PSL. "Powodzenia na nowej drodze życia", "Zdjęcie symbol" - napisał o Kukizie w otoczeniu wieloletnich działaczy PSL.

ycipk-17fpf9

Wybory parlamentarne 2019. Byli stronnicy nie oszczędzają Kukiza

Z Kukiz'15 pożegnał się też ks. Tadeusz Isakowicz-Zalewski. Duchowny od czterech lat wspierający ruch muzyka również uważa mariaż z ludowcami za zdradę ideałów.

ycipk-17fpf9

Czytaj też: Wybory parlamentarne 2019. Rzepecki z Kukiz'15: nie wystartuję z list PSL
Wybory parlamentarne 2019. PSL-Koalicja Polska zaprezentowała "jedynki"

"Paweł Kukiz, siedzisz 6-7 krzeseł od Pawlaka z "Nocnej Zmiany". Wstajesz, ktiedy fetuje się jego imię" - wypominał Kukizowi Tomasz Jaskóła, który trwał przy liderze ugrupowania niemal do samego końca. "Mieliśmy szansę złożyć do grobu jedną z najbardziej SZKODLIWYCH FORMACJI politycznych w PL. Dałeś im tlen. #Koniec" - napisał rozgoryczony poseł z Częstochowy.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-17fpf9
Polub WP Wiadomości
ycipk-17fpf9
ycipk-17fpf9