Trwa ładowanie...

Warszawa. Perełki stolicy. Każdy może wskazać swoją

To warszawska wyprawa, która może skończyć się w wygodnym posłaniu w jednym z ekskluzywnych warszawskich hoteli - w Bristolu, Victorii, Hiltonie. Noclegi w tych miejscach, poprzedzone niekiedy elegancką kolacją z musującym szamanem to - między innymi - nagrody dla zwycięzców konkursu na wycieczkę po stolicy i wskazanie wyjątkowego miejsca.

Warszawa. W stolicy prawdziwych perełek architektonicznych, krajobrazowych, przyrodniczych nie brakuje. Każdy może wskazać swojąWarszawa. W stolicy prawdziwych perełek architektonicznych, krajobrazowych, przyrodniczych nie brakuje. Każdy może wskazać swojąŹródło: WP, fot: Barbara Kwiatkowska
d26165p
d26165p

Wystarczy wskazać trasę spacerową po urodziwych miejscach Warszawy. To ma być krótka wyprawa, ale pozwalająca na przeżycie wyjątkowych emocji. Jej czas trwania nie powinien przekraczać trzech godzin, a prowadzić powinna do 3-5 miejsc godnych zwiedzania, obejrzenia, poznania, atrakcyjnych pod względem historycznym, kulturalnym lub przyrodniczym.

Teraz już tylko trzeba uzasadnić wybór i opisać wszystko w kilku słowach. Jak podaje organizator, miasto stołeczne Warszawa, uczestnicy konkursu "Perełki Warszawy” powinni wskazać tropy swoich wyborów. Pomysł jest ważny, ale wspaniale, jeśli miejsca proponowanej wycieczki łączyć będzie jakaś historia, motyw przewodni. Ale uzasadnieniem może być i to, że są w mieście takie zjawiska i rzeczy, które nawet przyśnić się nie mogą.

Warszawa. Warto przyglądać się szczegółom poukrywanym w miejskiej przestrzeni. Można trafić na niespodzianki warte pokazania innym WP
Warszawa. Warto przyglądać się szczegółom poukrywanym w miejskiej przestrzeni. Można trafić na niespodzianki warte pokazania innymŹródło: WP, fot: Barbara Kwiatkowska

Warszawa. Perełki stolicy. Każdy może wskazać swoją i wygrać atrakcyjne nagrody

Do uzasadnienia dołączyć trzeba kilka zdjęć przedstawiających wymienioną atrakcję i wypełnić formularz konkursowy. Znaleźć go można na facebookowej stronie ratusza. Termin składania zgłoszeń mija 20 czerwca minutę przed północą.

d26165p

Trasy 10 finalistów walczyć będą o główne nagrody, prezentując swoje propozycje w finale transmitowanym online 29 czerwca. Zawalczą o wspaniałe nagrody. Oprócz wspomnianych już atrakcji w hotelach - w  Bristolu, Hiltonie i Victorii, zaproszenia na kolację z lampką musującego wina w tajemniczym ogrodzie Belle Epoque z widokiem na Warszawę, noclegiem w Victorii, Hiltonie i wycieczką Nyską po nietypowych atrakcjach Warszawy dla zdobywców pierwszych miejsc, laureaci nagród liczyć też mogą na zaproszenia do muzeów stolicy - Powstania Warszawskiego, Chopina, Warszawy, Łazienek Królewskich. Liczyć też można na wstęp na wystawę Agnieszki Polskiej "plan Tysiącletni" w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, upominki warszawskie, torcik wedlowski limitowanej edycji "Perełki Warszawy" oraz słoiczki miodu z miejskich pasiek.

Katastrofa to kwestia czasu. Niebezpieczne wraki na dnie Morza Bałtyckiego

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d26165p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26165p
Więcej tematów