Trwa ładowanie...

Tu spędzi noc Donald Trump. Zobacz luksusowy apartamentowiec [GALERIA]

Tu spędzi noc Donald Trump. Zobacz luksusowy apartamentowiec [GALERIA]
dsgk9fb
dsgk9fb

Dziś wieczorem Donald Trump przyjedzie do Warszawy. Gdzie będzie nocował podczas swojego pobytu w Polsce? Pokazujemy zdjęcia luksusowego apartamentowca, gdzie zatrzyma się amerykański prezydent wraz z pierwszą damą, Melanią Trump.

Donald Trump przyleci do Warszawy 5 lipca późnym wieczorem, około godziny 22. Z tego miejsca ruszy do hotelu Marriott, który mieści się przy Alejach Jerozolimskich w centrum miasta.

Szczegóły dotyczące noclegu prezydenta USA są utrzymywane są w tajemnicy - pracowników hotelu obowiązuje specjalna klauzula poufności. Najprawdopodobnie Donald Trump spędzi noc właśnie w tej reprezentacyjnej kwaterze, gdyż tam najczęściej ztarzymywali się przywódcy Stanów Zjednoczonych.

Plan wizyty Trumpa w Polsce

Następnego dnia, w czwartek 6 lipca o godz. 9, dojdzie do spotkania "w cztery oczy" prezydentów Andrzeja Dudy i Donalda Trumpa na Zamku Królewskim. Polskiemu prezydentowi będzie towarzyszyć sekretarz stanu, sekretarz skarbu i szef Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Jak informowaliśmy wcześniej do Polski przyleci także Pierwsza Dama Melania Trump, która ma odwiedzić m.in. jeden z warszawskich szpitali i Centrum Nauki Kopernik.

dsgk9fb

Prezydent Stanów Zjednoczonych weźmie również udział w godzinnym spotkaniu plenarnym podczas Szczytu Trójmorza o godzinie 11. Później Donald Trump uda się na Plac Krasińskich, gdzie około godziny 13 wygłosi przemówienie, które może potrwać około 20-30 minut. Ma być poświęcone kwestiom międzynarodowym.

Jak podają media, decyzję o wyborze Placu Krasińskich na miejsce, w którym Donald Trump wygłosi przemówienie podjęli Amerykanie. Stronie amerykańskiej miało zależeć na tym, by było to miejsce, w którym nie przemawiał dotąd żaden z prezydentów USA.

Odlot amerykańskiej delegacji planowany jest na godz. 14.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-plan-wizyty-trumpa-rozmowa-z-a-duda-szczyt-trojmorza-i-przem,nId,2410912#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Odlot delegacji z Ameryki do Niemiec jest przewidziany na godzinę 14.00.

dsgk9fb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsgk9fb
Więcej tematów