Trwa ładowanie...

Startuje projekt Stare Książki i Płyty

Kup książkę za złotówkę, wymień się czytelniczą lub muzyczną perełką!

Startuje projekt Stare Książki i Płyty
d8kl1vq
d8kl1vq

W przyszłą sobotę, 10 maja, podczas FFFree Day 2014 swoją premierę będzie miał nowy warszawski projekt*Stare Książki i Płyty.* Stoją za nim Good Music Productions oraz Bartosz Mindewicz, twórca popularnego Wielkiego Antykwariatu . Stare Książki i Płyty mają przypominać*zapomniane książki i płyty, szczególnie te nie wznawiane* - mówi nam Bartosz Mindewicz - Na organizowanych przez nas wydarzeniach będzie je można sprzedać lub kupić. Powstanie też platforma na fanpage'u do wymieniania sie takimi perełkami i różne poboczne akcje.

Zobacz także: Znamy program Okna na Warszawę! *
Podczas sobotniej imprezy, która odbędzie się w Soho Factory w godzinach 11:00–18:00, *
swoje stoiska wystawią warszawskie antykwariaty oraz pasjonaci, kolekcjonerzy
. Goście wydarzenia będą mogli przeglądać oraz kupować zapomniane książki i płyty, a ceny będą się zaczynały już od złotówki. Wydarzeniu będą towarzyszyć warsztaty kreatywnego pisania Loesje. Wstęp wolny.

Celem wydarzenia jest promocja czytelnictwa w “tradycyjnej” formie - czytania książek, a nie tylko treści z tabletów czy innych elektronicznych nośników - ze szczególnym uwzględnieniem książek zapomnianych, dawno nie wznawianych, jak również niedostępnych w Internecie - dodaje Bartosz Mindewicz.

d8kl1vq
d8kl1vq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8kl1vq
Więcej tematów