Trwa ładowanie...

Restaurant Day 2013

Dzień, w którym każdy może zostać szefem kuchni i otworzyć swoją restaurację!

Restaurant Day 2013
d1t6v3h
d1t6v3h

Już w najbliższą niedzielę (17 lutego) odbędzie się kolejna odsłona Restaurant Day. Tym, którzy słyszą o tym pierwszy raz, wyjaśniamy: to impreza dla kochających gotować i chcących się swoimi umiejętnościami pochwalić przed szerszą publicznością.

Tego dnia będzie można otworzyć sobie własną, jednodniową restaurację. W zaprzyjaźnionym lokalu, na dachu, a nawet w garażu. Wystarczy nawet jeden stolik. Trzeba też określić na ile osób ma się przygotowaną kuchnię i zgłosić to organizatorowi. Impreza odbywa się cyklicznie co trzy miesiące.**

Na stronie Restaurant Day możemy znaleźć nawet ciekawą appkę na telefon (iOS, Android, WP7 i Symbian), która pozwoli nam szybko znaleźć lokal z jednodniową kuchnią.

Impreza odbywa się w Polsce czwarty raz(na świecie jest niezwykle popularna). Warszawa również bierze w niej udział, choć - powiedzieli nam organizatorzy - zbyt wielu chętnych nie ma. W samej stolicy do tej pory pojawiły się zaledwie dwa zgłoszenia: w Słodkim Projekcie na Saskiej Kępie oraz w Capsicum na Chłodnej. Trzecia restauracja jednodniowa pojawi się w Milanówku (Garaż 108). Organizatorzy liczą na duży wzrost w kolejnych edycjach.

d1t6v3h

Czyżby w stolicy brakowało restauratorów - amatorów? A może Warszawa jest pełna ciekawych lokali i na taką zabawę nie ma zapotrzebowania? Nie wiemy. W każdym razie wciąż można się zgłosić. Wszelkie info znajdziemy na TEJ stronie.

Restaurant Day 2013
1.* Słodki Projekt*
ul. Berezyńska 8

2.* Capsicum*
ul. Chłodna 15

d1t6v3h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1t6v3h
Więcej tematów