Trwa ładowanie...

Instruktor postrzelił kursanta!

Na zakończenie zajęć instruktor chciał pokazać, jak bronić się przed osobą uzbrojoną w nóż. Wyjął broń i oddał strzał w kierunku osoby pozorującej atak, i postrzelił ją

Instruktor postrzelił kursanta!
d3dhupc
d3dhupc

Wczoraj wieczorem w hali przy ulicy Redutowej odbywały się zajęcia z samoobrony. Uczestnicy ćwiczeń używali atrap różnego rodzaju broni , tylko instruktor miał przy sobie pistolet z ostrą amunicją - poinformował rzecznik Komendy Stołecznej Policji st. asp. Mariusz Mrozek.

Na zakończenie zajęć instruktor chciał pokazać, jak bronić się przed osobą uzbrojoną w nóż. Wyjął broń i oddał strzał w kierunku osoby pozorującej atak, i postrzelił ją- powiedział rzecznik KSP. Ranny kursant, 36-letni meżczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

W środę w godzinach wieczornych w hali OSiR przy ul. Redutowej organizowane były zajęcia przeprowadzane niezgodne z regulaminem. Organizowała je osoba prywatna, która wynajęła jedną z salek na zajęcia krav magi. Nie były to zajęcia organizowane przez OSiR czy Urząd Dzielnicy Wola - powiedziała w rozmowie z TVN Warszawa rzeczniczka dzielnicy Wola.

Z ustaleń policji wynika, że instruktor posiadał broń legalnie. W chwili zdarzenia był trzeźwy.

d3dhupc
d3dhupc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dhupc
Więcej tematów