Trwa ładowanie...

Tusk złożył życzenia Polakom. Śmieszna wpadka kancelarii

Na stronie internetowej www.premier.gov.pl zamieszczone zostało nagranie premiera Donalda Tuska z życzeniami na nadchodzący rok 2012. Przy okazji kancelaria premiera zaliczyła śmieszną wpadkę. Wiadomość zatytułowano: Noworoczne życzenia szafa rządu.

Share
Tusk złożył życzenia Polakom. Śmieszna wpadka kancelarii
Źródło: www.premier.gov.pl
d25ay1z

Drodzy Państwo.

Mija rok 2011. Nie brakowało w nim emocji, problemów i wyzwań. To był rok zmian w światowej gospodarce, dramatycznych zwrotów akcji, także w europejskiej i światowej polityce. Rok 2011 zostawia swojemu następcy dużo znaków zapytania. Ale Polacy mogą być dumni z tego, jak sobie w tym trudnym czasie poradzili. Po raz kolejny potwierdzili swoją wyjątkową gospodarność, energię i odporność.

Wystarczy zdać sobie sprawę, że w czasie, kiedy wiele bogatych państw stanęło na skraju upadku, Polska postrzegana jest jako ostoja ładu, porządku i zdrowej gospodarki, a Polacy zaczęli być znani z takich cech jak pracowitość, odpowiedzialność czy dobra organizacja.

d25ay1z

Osobiście jestem bardzo dumny, że właśnie w tym skomplikowanym czasie, tacy wyjątkowi ludzie jak Wy powierzyli mi poprzez wybory dalsze pełnienie funkcji premiera. Za to zaufanie jeszcze raz bardzo Wam dziękuję.

Rok 2011 przejdzie do historii jako czas pierwszej polskiej prezydencji w Unii Europejskiej. W ocenie większości zagranicznych komentatorów i polityków polskie przewodnictwo okazało się prawdziwym sukcesem.

Z optymizmem patrzmy więc w nadchodzący rok 2012. Być może nie będzie łatwy, ale nie z takimi już sobie radziliśmy. Czekają nas trudne decyzje, ale będą sprawiedliwie rozłożone i jako wspólnota nie zapomnimy o najsłabszych.

Życzmy sobie wszyscy, żeby Euro 2012, które będzie u nas już za kilka miesięcy, okazało się sukcesem nie tylko organizacyjnym, ale i sportowym. Życzmy sobie wszyscy, żeby polska gospodarka i siła polityczna rosły przynajmniej tak, jak dotąd. Życzmy sobie, żeby miliony dużych i małych przedsięwzięć, pomysłów, inicjatyw, które Wy - Polacy, będziecie wprowadzać w życie, zakończyły się w 2012 roku sukcesem.

A już ode mnie osobiście, życzę każdemu z Państwa wspaniałej zabawy już dzisiejszej nocy i wszystkiego co najlepsze przez cały nadchodzący rok.

d25ay1z

Podziel się opinią

Share
d25ay1z
d25ay1z
Więcej tematów