Całe wakacje na Zamku Piastów Śląskich w Brzegu (woj. opolskie) trwał remont. Wczoraj odbioru inwestycji dokonała specjalna komisja. W jej skład weszli m.in.: pracownicy starostwa, przedstawiciele wykonawcy, konserwatorzy zabytków oraz dyrekcja Muzeum Piastów Śląskich.