"Ukrainosceptyczny". Były ambasador ocenił Nawrockiego
- Myślę, że zwycięstwo w postaci tego, że prezydent Ukrainy przyjechał najpierw do Polski, jest zwycięstwem trochę pyrrusowym, które będzie osłabiało pozycję prezydenta Nawrockiego - ocenił Jerzy Marek Nowakowski, były ambasador RP na Łotwie i w Armenii w programie "Newsroom" Wirtualnej Polski.