Trwa ładowanie...
d2zkajv
Szymon Hołownia gościem programu "Tłit"

Szymon Hołownia gościem programu "Tłit"

Program "Tłit" od poniedziałku do piątku, o godz. 8.30 na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zapraszamy na rozmowy z osobami, które kształtują naszą rzeczywistość. Gościem Marcina Makowskiego jest Szymon Hołownia z Polska 2050.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2zkajv

Trwają protesty na Białorusi po wyborach prezydenckich, które wygrał Aleksander Łukaszenka. Pojawiają się zarzuty, że głosowanie zostało sfałszowane. Jego rywalka - Swiatłana Cichanouska - obecnie przebywa na Litwie razem ze swoimi dziećmi. Wszystko wskazuje na to, że została zmuszona do wyjazdu.

Manifestacje są brutalnie tłumione przez białoruskie służby. W starciach z milicją zginął jeden z protestujących. Szef polskiego rządu Mateusz Morawiecki domaga się od Wspólnoty Europejskiej zwołania pilnego szczytu Unii Europejskiej.

d2zkajv

Epidemia wciąż nie ustępuje. We wtorek Ministerstwo Zdrowia przekazało nowe dane na temat pandemii. Są nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Niestety wzrosła również łączna liczba zmarłych z powodu COVID-19. Jest ponad 550 nowych przypadków i 12 ofiar śmiertelnych.

W Polsce koronawirusa wykryto od początku pandemii łącznie u 52 tys 961 osób, z których 1 821 zmarło.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2zkajv

Podziel się opinią

Share
d2zkajv
d2zkajv
Więcej tematów