Trwa ładowanie...
d2mypek

Szczerba: Kuchciński się odgradza

Na swoim profilu na Twitterze poseł PO Michał Szczerba zamieścił zdjęcie, na którym widać drzwi gabinetu marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego. Przy drzwiach postawiono dwie drabiny. Zdaniem Szczerby Kuchciński tym sposobem odgradza się od posłów i mediów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szczerba: Kuchciński się odgradza
(PAP, Fot: Darek Delmanowicz)
d2mypek

Co więcej, według posła PO, drabiny to dopiero początek. - Pan marszałek postanowił odgrodzić się od nieznośnych posłów i mediów. Będzie tu wisieć kotara. A potem ścianka i drzwi jak w Kolumnowej? - napisał Szczerba.

Wpis nie pozostał bez komentarza. Internauci podawali swoje sposoby i powody odgradzania się marszałka.

Po kilku godzinach Szczerba zamieścił kolejne tweety. Okazało się, że drabiny przy gabinecie marszałka Sejmu były potrzebne do zawieszenia kotar. Poseł PO opublikował zdjęcie z zasłonami i zacytował Szekspira. - Nowa kurtynka Pana Marszałka. "Świat jest teatrem, aktorami ludzie, którzy kolejno wchodzą i znikają" (William Shakespeare)" - napisał.

Drugi wpis zawiera zdjęcie Sali Kolumnowej, której wnętrze również się zmieniło. Pod kotarą widać ścianę i drzwi. W tej sprawie Szczerba zwrócił się do Miasta Stołecznego Warszawy.

Przypomnijmy, że marszałek Kuchciński wykluczył posła PO Michała Szczerbę, co z kolei spowodowało blokadę mównicy sejmowej i dalsze protesty opozycji.

d2mypek

Podziel się opinią

Share

d2mypek

d2mypek
Więcej tematów